הרזיה והסרת קעקועים בלייזר

לא פעם אנשים אינם חשים טוב בנוגע לגופם ועל כן מבקשים לבצע שינוי. יש כאלו שפשוט הולכים להסתפר, יש כאלו שפשוט משנים מלתחה ויש כאלו שמבקשים שינוי יותר מהותי, כגון: השלת קילוגרמים מיותרים, או הסרה של קעקוע שכבר לא מתחברים למסר שהוא מעביר (כיוון שהקעקוע כבר אינו רלוונטי עבורם). אנשים נוטים להשתנות ועל כן גם לשנות – גם כשמדובר בגופם, כאשר לא פעם השינוי המיוחל נוגע להסרה, ולו מתוך תפיסה שמוטמעת בתת מודע, לפיה ברגע שמסירים מהגוף דבר מה, בעצם מקלים על הנפש לקבל שינוי, או לחלופין לקבל תוספת חדשה.

מה משותף להרזיה ולהסרת קעקוע?

מלבד שהליך הרזיה והליך הסרת קעקועים בלייזר מתמקד בשינוי חיצוני ובהשלה, הרי שניתן למצוא עבור שני הליכים מעין אלו מגוון נקודות השקה נוספות. כך למשל הן עבור הרזיה והן עבור הסרת קעקועים יש צורך בעזרה מקצועית ובבחינה מדוקדקת אל מי פונים לעזרה, וזאת על מנת להבטיח מראש את טיב התוצאה. כמו כן הן עבור הרזיה והן עבור הסרת קעקועים ניתן למצוא מגוון שיטות אשר עשויות לסייע, כאשר לא פעם יש צורך בהתאמה אישית לאישיות ולמאפייני המצב (אופי הקעקוע או המשקל שמבקשים להסיר), וזאת על מנת לבחור בשיטה המתאימה ביותר.

מה יש לבחון רגע לקראת הסרת קעקוע?

אם נתעמק בהסרת קעקוע באמצעות לייזר, נמצא שכיום הקדמה מביאה שפע הצלחות ברמות מאוד מרשימות, כך שכיום ניתן להסיר גם קעקועים צבעונים וגם קעקועים גדולים במיוחד, וזאת מבלי שיישארו סימנים מהותיים. כמו כן, כיום ניתן למצוא מגוון שיטות הסרה אשר מושתתות על לייזר, ועל כן בטרם מחליטים על שיטה כזו או אחרת, יש לקבל כמה שיותר מידע, כולל מהו אחוז ההצלחה, כמה מפגשים ההסרה מצריכה, כמה עתיד להיות כואב ההליך (לא בהכרח אמור להיות כואב), עלות הסרת הקעקוע, כיצד יש לשמור על האזור בתום הטיפול, האם עתידה להישאר צלקת וכדומה. בהתאם לנתונים ניתן לקבל החלטה יותר מושכלת, ואף להבין טוב יותר בפני איזו סיטואציה עומדים.

באיזו שיטת הרזיה לבחור?

אם חשבתם שבתחום של הסרת קעקועים ניתן למצוא מגוון דרכים שעונות על אותה הגדרה "הסרת קעקועים בלייזר", הרי כאשר מדובר על תחום ההרזיה ניתן למצוא אינספור אופציות. מכאן מי שעומד להתחייב בפני עצמו להוריד אי אלו קילוגרמים מיותרים, צריך לבחור שיטה שהוא ראשית כל מאמין בה (ולו כי תחום ההרזיה מושתת על לא מעט אמונה וכוח רצון) ושנית עליו לבדוק שהשיטה מתאימה לאופי שלו. עוד נציין שיש לבחון תגובות של אנשים, הן עבור ההליך עצמו והן עבור הימים שבתום הדיאטה, וזאת כי לא חסרים סיפורים על אנשים שהרזו מהר ובאותה המהירות עלו בחזרה, כך שההשקעה הייתה לחינם.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר