אודותינו

טופ לייזר

טופ לייזר הינו מרכז לטיפולים אסתטיים כגון: הסרת קעקועים בלייזר, הסרת גבות, הסרת איפור קבוע, טיפול בפיגמנטציה ועוד.
טופ לייזר הוקמה מתוך חזון ומטרה ברורים להיות המרכז הטוב והיעיל במדינה אשר ייתן פתרונות יעילים וטובים וללא צלקות או סימנים כל שהם על גוף האדם.

טופ לייזר רואה בפעילותה שליחות למען עם ישראל, לאור הפסוק:
"ושרט לנפש לא תתנו בבשרכם וכתבת קעקע לא תתנו בכם" (ויקרא, י"ט, כ"ח).

טופ לייזר קיימת כ- 16 שנים, בהן טיפלה באלפי לקוחות והסירה בהצלחה למעלה מ-45,000 קעקועים. טופ לייזר שברה את המונופול שהיה קיים בתחום טיפולי הלייזר בישראל, כאשר הציעה הסרת קעקועים במחירים הוגנים וזולים, אשר גררו אחריהם הוזלת מחירים בכל הענף.
טופ לייזר ממשיכה במדיניות שמטרתה להמשיך ולספק טיפולי הסרה בלייזר במחירים תחרותיים ובתנאי תשלום נוחים, בהתאם לצרכים האישיים של הלקוח, פעילות זאת מתאפשרת על ידי ניצול הניסיון והידע שנצבר לאורך השנים.

כיום החברה מספקת טיפולים בסניף המרכזי אשר ממוקם בפ"ת ומעסיקה מטפלים מומחים עם ניסיון של מעל ל-16 שנה בתחום הלייזר.
חברת טופ לייזר משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם בתחום הלייזר
(מכשיר הלייזר מסוג PicoWay מבית Candela).

למה אנחנו

טופ לייזר מתחייבת להעניק ללקוחותיה את הרמה המקצועית והגבוהה ביותר הכוללת ניסיון רב השנים. טופ לייזר הינה הקליניקה היחידה בישראל שמבצעת הסרת קעקועים בלייזר בכל הגדלים ובכל הצבעים. הטיפול מותיר את האזור בו היה קעקוע ללא צלקת או סימן. הטיפול נעשה במקצועיות, באמינות ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הלייזר ובמכשור הרפואי המתקדם ביותר כיום, (לייזר מסוג PicoWay מבית Candela).
טופ לייזר היא הקליניקה היחידה שעובדת בקבלנות ללא הגבלת טיפולים, עד להסרה מלאה. ישנה אפשרות לאלחוש המקום ולעבור את הטיפולים כמעט ללא כאב. הטיפולים מבוצעים על ידי מטפלים מומחים בתחומם, עם ניסיון של למעלה מ-16 שנה.

טופ לייזר מציעה לקהל לקוחותיה אפשרות חניה חינם באזור.