הקשר בין אורלוג להסרת קעקוע בלייזר

הסרת קעקועים הינה פעולה המיושמת באמצעות מספר טכניקות שהדומיננטית והיעילה ביותר מביניהן היא הסרת קעקועים בלייזר. הטכניקות הנוספות להסרת קעקועים כוללות בין היתר טכניקות שיוף וטכניקות המושגות באמצעות התערבות כירורגית.

התאמת כל אחת מהטכניקות חייבת להתבצע בהתאם לגודל הקעקוע אותו תרצו להסיר, מספר הגוונים המופיעים בקעקוע, וכמובן, האזור בגוף בו מופיע הקעקוע. ישנם אזורים רגישים בגוף אותם אנשים מסוימים החליטו לקעקע, ולכן, באזורים אלו (בעיקר לאזורים הקרובים לדרכי השתן) מומלץ להיוועץ עם אורולוג או רופא מומחה אחר בטרם ביצוע פעולת הסרת הקעקוע.

לייזר להסרת קעקועים

טיפולי הלייזר להסרת קעקועים הינם טיפולים המיושמים באמצעות מכשירי לייזר ייעודים המאפשרים דהייה של יותר מ-95% מהקעקוע. היקף הטיפולים נקבע בין היתר בהתאם לגודל הקעקוע, כמות הצבע וסוג הצבע בו השתמשו לצורך יצירת הקעקוע, וכמובן, האזור בו ממוקם הקעקוע על הגוף, גילו של המקועקע ומצבו הבריאותי הכללי.

בדומה לפעולת הקעקוע עצמו, גם פעולת הלייזר להסרת קעקוע הינה פעולה פולשנית המלווה בכאב. על מנת להתגבר על הכאב במהלך טיפולי הלייזר להסרת קעקועים, תוכלו לעשות שימוש במשחת אלחוש התורמת להפחתת הכאב. במידה והינכם רגישים במיוחד לכאב, אנו ממליצים לכם לבחון אפשרות להרדמה מקומית או כללית במהלך הטיפול.

איכות הטיפול נקבעת בין היתר בהתאם לסוג מכשיר הלייזר באמצעותו אתם מבצעים את פעולת הסרת הקעקוע, ובהתאם לידע המקצועי של האדם האחראי על ביצוע הפעולה ותפעול מכשיר הלייזר. בכל המקרים, אנו ממליצים לכם לקבל חוות דעת מוקדמת בנוגע לתוצאות אליהן ניתן להגיע באמצעות טיפולי לייזר להסרת קעקועים. בניגוד לדעה הרווחת, טיפולי לייזר להסרת קעקועים מיועדים גם לצרכי הסרת קעקועים מאזור הפנים או במקרה של טיפול בפיגמנטציה בפנים וכל זאת מבלי להותיר סימני קעקוע וצלקות באזור הפנים.

אחת ממכונות הלייזר המתקדמות ביותר בתחום זה היא מכונה הקרויה: FOTONA. מכונה זו מתמודדת עם כל סוגי הצבע בהם עושים לצרכי יצירת הקעקוע.

היכן הכי מומלץ לבצע טיפול לייזר להסרת קעקועים?

טיפולי לייזר להסרת קעקועים מומלץ לקיים באחד מהמרכזים או המכונים המתמחים בנושא. לבחירת המרכז הטוב ביותר הקפידו לבחון את: סוג מכשיר הלייזר באמצעותו נעשה הטיפול, היקף הטיפולים המתקיימים במקום ואת תיק עבודות החושף בפניכם תמונות של לפני טיפולי ההסרה ותמונות אחרי טיפול ההסרה.

כמו כן, אנו ממליצים לכם לקיים פגישה מקדימה עם אחד מעובדי המרכז או המכון, וזאת לצורך אבחון סוג הצבעים בו נעשה שימוש ליצירת הקעקוע אותו אתם מעוניינים להסיר. 

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר