קעקוע זה לא לנצח

עד לפני מספר שנים כל אדם שהחליט לקעקע את גופו לקח בחשבון עובדה פשוטה אחת: את הקעקוע אותו הוא מתכוון ליצור על גופו לא ניתן יהיה להסיר. בשנים האחרונות, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות דוגמת מכשירי הלייזר להסרת קעקועים, ניתן להסיר כל קעקוע, בכל גודל ומכל מקום באזורי הגוף השונים.

הסרת קעקועים מתאפשרת אומנם גם בטכניקות נוספות דוגמת שיוף הקעקוע או התערבות כירורגית, אך אין כל ספק שפעולת ההסרה האיכותית והמוצלחת ביותר מיושמת באמצעות מכשירי הלייזר השונים המיועדים לצורך כך.

הטכנולוגיה בשירות הרפואה

טכניקת הלייזר להסרת קעקועים מתווספת לרשימה ארוכה של טכנולוגיות ומוצרים טכנולוגיים המסייעים לרפואה המודרנית ולרפואה האסתטית כאחד. טכנולוגיית הלייזר הפכה לאחד משיטות הטיפול הפופולריות ביותר בתחומי הרפואה האסתטית, ובין יתר תחומי האסתטיקה העושים שימוש בטכנולוגיית הלייזר תמצאו את תחום מרפאות השיניים (הלבנת שיניים בלייזר), הסרת שיער בלייזר, הסרת משקפיים בלייזר, הסרת קעקועים בלייזר ועוד.

בעידן בו הרפואה המודרנית מצליחה להחדיר סיבים אופטיים לגוף לצורך אבחון מחלות באיברים פנימיים, דוגמת הליך היסטרוסקופיה במסגרתו מוחדר סיב אופטי לרחם האישה, אין כל סיבה שתחום הרפואה האסתטית בפרט לא ישלב בתוכו טכנולוגיות מתקדמות אשר נועדו לצורכי מתן טיפול אסתטי כזה או אחר בגוף האדם.

הסרת קעקועים בלייזר

אם גם אתם מעוניינים להסיר קעקוע כזה או אחר שייצרתם על גופכם לפני מספר שנים, ואם גם אתם ביצעתם קעקוע לפני עשרות שנים במעין רוח שטות של תקופת הנעורים, זה הזמן לדעת הכול על טיפולי הסרת קעקועים בלייזר.

הסרת קעקועים בלייזר הינה פעולה המזכירה באופן פעולתה את הליך יצירת הקעקוע, כאשר קרן הלייזר עוברת בכל נקבוביות העור בהן הוחדר דיו צבע במהלך יצירת הקעקוע. פעולת ההסרה באמצעות לייזר מותאמת לכל סוגי הקעקועים, בכל גודל ובכל אזורי הגוף, והיא מותאמת לכל אחד ואחת מכם באופן פרטי בהתאם לגילו ומצב בריאותו הכללי.

הסרת הקעקוע בלייזר בדומה לפעולת יצירת הקעקוע, הינה פעולה המלווה בכאב, כאשר את עוצמת הכאב ניתן להפחית באמצעות משחת אלחוש או באמצעות הרדמה מקומית באזור בו מתבצע הטיפול. טיפולי הלייזר להסרת קעקועים מיושמים כיום במספר מכוני אסתטיקה רפואית ובמרכזים המתמחים בטיפולים אלו. הקפידו לבדוק מהו סוג מכשיר הלייזר העומד לרשות הצוות המטפל, בדקו מהו הניסיון המקצועי של צוות המטפלים במקום, והכי חשוב, בדקו מה הם אחוזי ההצלחה המיועדים בהתאם לגודל הקעקוע המעטר את גופכם.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר