הסרת איפור קבוע – גבות

נשים רבות ייפנו לאיפור קבוע באזור השפתיים, העפעפיים וגם בגבות. איפור קבוע הוא לא רק למטרות יופי אלא גם דרך נהדרת לחסוך זמן רב בהתעסקויות של איפור. כשיש לנשים איפור קבוע, הן מצליחות לחסוך לפחות חצי שעה מול המראה כל בוקר ולהתארגן הרבה יותר. אך מה קורה כשאשה מעוניינת לבצע הסרת איפור קבוע גבות? איפה עושים את זה והאם זה ניתן להסרה בכלל? במאמר להלן נספר אודות השיטה להסרת איפור קבוע.

​בעידן בו כל דבר שאנחנו רוצים כמעט הוא אפשרי, גם איפור קבוע לפנים היא פעולה נגישה. כיום כל אישה שחפצה באיפור גבות קבוע יכולה למצוא את המקום המהימן לעשות זאת. השיער של כולנו מידלדל עם השנים, וכך גם באזור הגבות. הגבות שלנו ממסגרות את העיניים ומעטרות אותן וכשהן יפות, משורטטות ומלאות, הן מעניקות מראה בריא, צעיר וחיוני. כשם שאיפור קבוע לפנים היא פעולה נגישה כך גם הסרת איפור קבוע בלייזר.

הסרת איפור קבוע בלייזר

לכל אחת מותר להתחרט ומכל סיבה שתהיה; או שלא נעשתה עבודה מספיק טובה והאישה מתוסכלת מהתוצאה ורוצה להסיר לגמרי את האיפור, או שהיא מרגישה שהאיפור אינו מחמיא לה ועוד בכל מקרה ישנו טיפול מהיר ופשוט של הסרת איפור קבוע גבות. כיום ניתן לבצע מחיקת איפור קבוע גבות ובכלל על ידי החדרה של פיגמנט שהוא בצבע הטבעי, צבע שהוא תואם לגוון העור של האישה, הפיגמנט למעשה חודר למקום שבו הוחדרו פיגמנטים של האיפור הקבוע. הסרת גבות בלייזר שהן איפור קבוע היא פעולה מאוד עדינה שמחייבת עבודה קפדנית ומדויקת. צריך לאתר את הגוון המדויק של הפנים בין הפיגמנטים שיועדו לאיפור קבוע וצריך לעבור בנוקדנות על המיקום של הפיגמנטים באיפור הקבוע ולכסות באמצעות הפיגמנט הטבעי כך למעשה מתרחש תהליך של הסרת קעקוע גבות.

מדוע כדאי לבצע הסרת איפור קבוע גבות בלייזר?

הסרת איפור קבוע גבות בלייזר תספק תוצאות מדויקות וללא סיכון. הלייזר הוא מכשיר בטיחותי ומהימן שמבצע טיפול עדין ומדויק של הסרת קעקוע גבות ולא מותיר שום צלקות. לעיתים, לאחר ביצוע של מחיקת איפור קבוע גבות, יידרש לבצע טיפול נוסף. הטיפול דורש מיומנויות מאוד ספציפיות של אנשי מקצוע מומחים בתחום וחשוב לבחור את האדם הנכון לפי המלצות, אנשי מקצוע וקוסמטיקאים שיש להם ניסיון באיפור ועין מיומנת שיודעת להתאים את הפיגמנט המדויק לעור הפנים של המטופלת.

מה ההבדל בין הסרה של קעקוע להסרה של איפור קבוע?

הסרה של קעקוע מתבצעת בצורה אחרת כיוון שהיא מורידה את השכבה של העור ומאיצה גדילה של שכבת עור חדשה, זאת בניגוד לטיפול של הסרת איפור קבוע גבות בלייזר שכאן דרושה פעולת כיסוי באמצעות פיגמנט חדש בגוון המדויק של העור שמוטמן לאזור של האיפור הקבוע.

האם הסרת איפור קבוע בלייזר כואבת?

לא מדובר בהליך כואב כלל, טיפול הסרת גבות בלייזר הוא טיפול קצר ואורך כעשר דקות. במידה והמטופלת תהיה מעוניינת, אפשר למרוח שכבת אלחוש שמרדימה את המקום ואז לא קיימת כלל תחושה באזור בזמן הטיפול של מחיקת איפור קבוע גבות.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר