הלבנת שיניים בלייזר – איך זה עובד ולמי זה מתאים?

החיוך שלנו מייצג אותנו בכל מקום. הוא הדבר הראשון שרואים בראיון עבודה, הוא מקבל את פניהם של מי שמגיעים לפגוש אותנו בפעם הראשונה, הוא מעין חלון לנשמה שלנו. שיניים לבנות, יפות ובריאות הן חלק מהמודעות האסתטית שלנו – זו שיוצרת את החיוך המושלם. מהסיבה הזו הלבנת שיניים בלייזר ובשיטות נוספות הופכת לחלק משגרת הטיפוח שלנו.

איך עובדת הלבנת שיניים בלייזר?

שאלנו את המומחים של בינת השן שמציעים טיפולי הלבנת שיניים בהרצליה איך זה עובד. הלבנת שיניים באמצעות לייזר נעשית על ידי החיבור בין טכנולוגיית הלייזר ובין חומרים פעילים.

​הג'ל הפעיל נמרח על השיניים וקרני הלייזר שבאות איתו במגע יוצרות תהליך מהיר של הלבנה. הטיפול בלייזר מאיץ את הלבנת השיניים ויוצר אפקט מהיר ויעיל יותר, התוצאות נראות לעין במהירות.

​הלבנת שיניים בלייזר יכולה להיות חד פעמית ויכולה להיות במסגרת טיפול מתמשך, בעיקר אם אתם מטופלים באותה קליניקה. עם זאת, היתרון הגדול של השיטה הוא המראה האסתטי שנוצר כבר בטיפול הראשון, שלעיתים מספיק כדי לשמור על השיניים לבנות.

למי זה מתאים?

הלבנת שיניים באמצעות לייזר מתאימה לכל מי שרוצה להלבין את השיניים ולחזור לגוון כמה שיותר טבעי ובריא. בניגוד לטיפולי לייזר אחרים אין הגבלה מסוימת שנובעת מנתונים פיזיים מסוימים, למעט מצב השיניים.

עם זאת, כדאי להתייעץ עם רופא השיניים או עם טכנאי הלייזר לפני שאתם מזמינים את הטיפול, כדי לוודא שאין סיכונים הכרוכים במצב השיניים ושאין טיפולי שיקום הפה שדרושים לפני ביצוע ההלבנה. בנוסף, הרופא בדרך כלל יבדוק שאין רגישות לחומרים הפעילים.

האם יש סיכונים בטיפול?
​הלבנת שיניים בלייזר לא נחשבת לטיפול מסוכן. הדבר החשוב ביותר, כך מוסרים לנו רופאי בינת השן, מרפאת שיניים המציעה כאמור טיפולי שיניים בהרצליה, הוא לוודא שהטיפול נעשה על ידי רופאי שיניים בעלי רישיון לביצוע הטיפול.

​מבחינת הטיפול עצמו, הלבנת שיניים בלייזר נעשית במסגרת טיפול קצר יחסית, שלא כרוך בכאבים. במהלך הטיפול מניח הרופא על המטפל כיסוי מגן לחניכיים, משקפיים להגנת העיניים וציוד נוסף שמבטיח שלא יהיו סיכונים לגוף. רוב המטופלים לא ירגישו כאבים לאחר הטיפול, למעט חוסר נוחות ורגישות קלה בימים הראשונים לאחריו.

איך משמרים את תוצאות הטיפול?

לאחר טיפול הלבנת שיניים בלייזר מקבלים על ידי הרופא הדרכה כיצד לשמור על התוצאות לאורך זמן. בחלק מהמרפאות מקבל המטופל גם ערכה להלבנת שיניים לטיפול בבית שעוזרת לשמור על השיניים לבנות לאורך זמן.

הדרך הטובה ביותר לשמור על התוצאה היא להקפיד על שגרת ניקיון, צחצוח שיניים ושמירה על הגיינת הפה. בנוסף, חשוב לבקר באופן קבוע אצל שיננית לניקוי יסודי יותר של השיניים ולהגיע לרופא השיניים לביקורת קבועה מדי חצי שנה.

באתר מרפאת שיניים בינת השן http://www.binat-dental.co.il שיטות מובילות להלבנת שיניים

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר