כמה זמן לאחר הניתוח להסרת משקפיים בלייזר רואים טוב?

הסרת משקפיים היא תהליך נהדר עבור מי שמרכיב משקפיים ביום יום והוא מאפשר להם להיפטר אחת ולתמיד מהמשקפיים או מעדשות הראייה ולזכות בראייה ברורה ואיכותית. אולם, תהליך זה מלווה בדילמות רבות, כיוון שמצד אחד מדובר בניתוח המתבצע באזור די רגיש, כך שדבר זה מהווה פחד עבור רבים, ומצד שני רבים עוברים את ניתוח זה על ידי רופא עיניים מומחה וכך הם יכולים ליהנות מראיה טובה ובכלל חיים ללא תלות במשקפים או בעדשות המגע.

המהפכה בתחום הסרת המשקפיים מוכרת מזה שנים רבות, היא פרצה לחיינו בסערה לפני קצת יותר מ – 20 שנה ומידי שנה נערכים רק בישראל בסביבות – 15 אלף ניתוחים, שזהו נתון מרשים. מה שיפה בכל התהליך הזה הוא ההצלחה המסחררת של הניתוחים שעומדת על אחוזים גבוהים והעובדה כי לשווק נכנסים מפעם לפעם שיטות חדשניות אשר מאפשרות לכל אחד מאתנו ליהנות מהן.

הסרת משקפיים בלייזר היא השיטה הפופולרית ביותר להסרת משקפיים והיא נעשית על ידי רופא עיניים מומחה ומקצועי המכיר היטב את כל השיטות, מה שמאפשר לכל מי שעובר ניתוח שכזה בתום הניתוח לראות הרבה יותר טוב, מבלי להמתין זמן רב. ההחלמה מהניוח לוקחת לרוב שבוע ימים שהן ישנים עם רטיות על העיניים ולאחר כשבוע הראיה מתחיל להתייצב וניתן כבר לראות מצוין. העובדה כי מדובר בזמן החלמה קצר יחסית, הופך את שיטה זאת למבוקשת ופופולרית, הרי אין צורך להפסיד ימים רבים של עבודה, ושבוע זה זמן טוב.

הכירו את שיטת הסרת המשקפיים בלייזר

ניתוח להסרת משקפיים בלייזר נעשה בעזרת מכשור מיוחד ובו מותקנת קרן לייזר שהיא המרכזית בכל התהליך. תפקידה של קרן הלייזר להפוך את קרנית העין לקמורה או שטוחה (על פי הצורך וסוג ליקוי הראייה). חשוב לציין כי ישנן שיטות שונות של טיפול אשר מותאמות לסוג הליקוי של המטופל, כאשר תפקידו של רופא עיניים לבחון את מצב הראיה של המטופל ולהתאים עבורו את השיטה המתאימה לו ביותר במטרה לאפשר לו ראייה טובה יותר בתום הניתוח. מבין השיטות הנפוצות ניתן למצוא את הבאות: שיטת קרן לייזר שהיא הנפוצה ביותר, שיטת טבעות בקרנית, השתלת עדשות תוך עיניות ועוד מני רבות. אולם, לא נין להתעלם מהעובדה כי שיטת קרן לייזר היא הנפוצה ביותר כיון שהיא מתאימה למטופלים רבים ולליקויי ראייה מגוונים יותר ביחס לשיטות אחרות.

ניתוח לייזר להסרת משקפיים אינו מתאימה לכל אחד, כיוון שהתאמה של הטיפול נעשית על פי מצב ראייתו של המטופל וגם על פי סגנון חייו. רק לסבר את האוזן, לפחות כ- 30% מכלל הנבדקים המעוניינים לבצע הסרת משקפיים בלייזר נפסלים לביצוע בשיטת הלייזר, אולם עבורם רופא עיניים יציע שיטות אחרות שגם נחשבות לטובות ומתקדמות.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר