על הסרת קעקועים – האם ניתן בכלל להסיר קעקועים?

כל אחד מקבל בחיים שלו החלטות שהוא מצטער עליהם בשלב מאוחר יותר. בשביל אנשים מסוימים החלטות אלו יכולות להיות הבחירה באיזה מקצוע לעשות תואר ראשון, ובשביל אנשים אחרים בחירות אלו יכולות להיות קשורות לזוגיות או לבחירת מקום מגורים. רוב הבחירות בחיים ניתנות לשינוי או לפחות לתיקון.

אנשים אשר בחרו כשהיו צעירים לעשות קעקוע מתחרטים על כך פעמים רבות בהמשך החיים שלהם. בניגוד לדעה הרווחת – קעקועים לא חייבים להיות לכל החיים. על ידי הליך מיוחד שכרוך בניתוח פלסטי וטיפולים אצל רופא פלסטי ניתן להסיר קעקועים מהגוף. הליך זה לא נעים והוא כרוך בהוצאה כספית – אך הוא יכול לאפשר לתקן טעות או חרטה שיש לאנשים בנוגע להחלטות שהם קיבלו על הגוף שלהם והם רוצים לשנות אותן. הסרת קעקועים יכולה לאפשר לאנשים רבים להרגיש טוב יותר ובטוחים יותר בעצמם ובגוף שלהם.

למה כדאי להסיר קעקועים?

למה בעצם כדאי להסיר קעקועים? הרי זו הייתה הבחירה האישית והחופשית של כל אדם לעשות את הקעקוע? הסרת קעקועים יכולה לאפשר לאנשים רבים להתבגר. פעמים רבות אנשים צעירים בוחרים לקעקע את עצמם מתוך אהבה חזקה, תשוקה או רצון לחופש או למחויבות. פעמים רבות ככל שחולפות השנים אותם התשוקות, האהבות, הרצונות והמחויבות משתנות מקצה אל הקצה.

​פעמים רבות מה שהתאים לאנשים בגיל 20 או שלושים לא מתאים להם בגיל 40 או 50. חשוב שכל אדם ידע שיש לו את אפשרות הבחירה להסיר מגופו קעקועים שגורמים לו לחוש כלוא בתוך גופו שלו. אדם שיש לו קעקוע שהוא לא אוהב על הגוף יכול לחוש סלידה מגופו שלו או תחושה של חוסר נוחות. הסרת הקעקוע יכולה לאפשר לכל אחד לחוש חופשי באמת.

האם ניתן להסיר כל קעקוע?

באופן כללי ניתן להסיר את רוב סוגי הקעקועים. הסרת הקעקוע היא תהליך שמשתנה מאדם לאדם (בגלל סוג העור והפיגמנטים שלו וגם בגלל צבע הקעקוע והגודל שלו). באופן טבעי קעקועים קטנים ובהירים קלים יותר להסרה מאשר קעקועים גדולים שצבעם כהה. את הקעקוע ניתן להסיר רק בעזרת מנתח פלסטי.

​הליך ההסרה הוא הליך רפואי לכל דבר, ובמקרים מסוימים ביטוח הבריאות אף מממן חלק מהליך זה. הסרתו של הקעקוע יכולה להיות הליך לא נעים שאורך אפילו מספר חודשים או שנים. ברוב מקרים לאחרת הסרת קעקועים יישאר בגוף סימן לקעקוע או אפילו צלקת – אך פעמים רבות אלו כל כך קטנים וזניחים שלא ניתן לזהות אותם.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר