כיצד אפשר להסיר קעקוע?

קעקועים היו מאז ומעולם דרך להעביר מסר. זאת החל מכתובות קעקע שנחרטו כדי לציין שייכות לדת או לשבט או למגזר מסוים, עד לכאלה שנוצרו אך ורק למען הצהרה אופנתית או ליצירת סמל משמעותי על גבי הגוף. תהליך של קעקוע הגוף: נוצר על ידי הזרקת דיו מיוחד אל מתחת לעור – מה שייצור ציור, כיתוב, סמל, או כל אלמנט אחר על גבי העור ולפי בחירה. הסימן שייווצר, אינו מחיק והוא נותר לעד על גבי העור. הבשורות הטובות הן, כי מי שקעקע את גופו וכעת מתחרט על כך – יכול לבחור במכון לייזר להסרת קעקועים. מכון כזה יוכל להעלים ברוב המקרים את הדיו, ואף לספק טיפול במקרים של רשלנות בעת קעקוע. חשוב לדעת כי אם עורכם או בריאותכם נפגעו עקב עבודה לא מקצועית, חשוב לפנות אל עורך דין רפואי שייצג אתכם בהגשת תביעה נגד מי שביצע את העבודה. מלבד זאת, מכון לייזר טוב להסרת קעקועים אמנם לא יכול לסייע לכם בתביעה, אך הוא בהחלט יעזור לכם לשנות את המצב ולהסיר את האלמנט מגופכם.

אז כיצד אפשר להסיר קעקוע?

במקרים של ציור או איור לא מוצלח, או במידה ושינתם את דעתכם ואתם רוצים עור חלק: תוכלו לבחור במכון שמבצע מגוון טיפולים אסתטיים. בחרו מכון מקצועי אשר פועל ביעילות ומקנה פתרונות טובים להסרת הסימנים ללא צלקות ללא תופעות לוואי.

כדי להסיר את האיור, הכיתוב או כל סימן מגופכם: תצטרכו לגשת אל מספר טיפולים, זאת משום שלמרות הקדמה והטכנולוגיה – לא תמיד קל לבצע את ההסרה. בכך מי שהאיור שעל על גופו צבעוני – יצטרך להגיע ליותר טיפולים לעומת מי שיש לו סימן קטן יותר על גבי העור.

הסרת קעקוע בלייזר

הסרת קעקועים עם לייזר היא טכנולוגיה שמפרקת את הפיגמנטים שנוצרו תחת העור, ומפרידה אותם מהחלבון. ההפרדה יוצרת הסרה או טשטוש של הסימנים. הפירוק של החלבונים, נעשה באמצעות איתור הצבעים שהוחדרו לעור ולאחר מכן קבלת תוצאה בהתאם לנתונים בעזרת מכשיר לייזר.

חשוב לדעת כי את רוב הציורים האיורים והסימנים אפשר להסיר, אבל לא תמיד אפשר לצפות להסרה טוטאלית. לכן יש להנמיך ציפיות, ובכל זאת לגשת אל המומחים ולהתייעץ לגבי הפעולה והתהליך.

בחירת מכון לייזר טוב

על מנת לבחור מכון לייזר טוב לביצוע ההסרה, רצוי לבחור מקום בו רופאי עור מומחים אשר להם רישיון לבצע את הפעולה. וודאו כי אתם מקבלים ייעוץ נכון וכי נאמרים לכם הסיכויים לטשטוש הסימן על העור. בחרו מכון שיעזור לכם בשיקום עור הגוף לאחר ההסרה, וכזה שמציע בין 5 ל 10 טיפולים להסרת קעקועים.

וודאו כי הטיפול נעשה ביעילות וכי תוכלו לקבל טשטוש בעת התהליך. לאחר הסיום, התייעצו עם המומחים לגבי שיקום העור תוך הגעה אל ביקורת לבדיקת בריאות העור והחלמה של המקום ממנו הוסרה כתובת הקעקע.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר