נמאס מהסרת שיער בדרך הישנה? קראו את זה

שיער מיותר, ללא קשר למיקום שלו באזורי הגוף השונים עלול להוות מטרד והפרעה אסתטית עבור כל אדם שסובל מתופעה זו. למזלם ולשמחתם של אנשים אלה – כיום אפשר להסיר כל שיער מיותר, מכל חלק בגוף, בשיטות שונות שלא מערבות פעולות חודרניות או כירורגיות ושניתן לבצע אותן באופן דיסקרטי לחלוטין. כך אפשר להגשים חלום, לזכות בגוף חלק ואסתטי למראה ולהשיב בחזרה את הביטחון העצמי והתחושה החיובית כלפי הגוף הפרטי. זה הזמן לגלות איך ניתן כיום להסיר את השיער בשיטות מתקדמות וחדשניות.

איך מסירים שיער כיום?

אם בעבר שיטות הסרת שיער היו פולשניות ולא נעימות – הרי שכיום בזכות מכשור מתקדם ומתוחכם אפשר לקבל תוצאות מעולות ללא כאב, לא סדרות ארוכות של טיפולים ואפילו ללא מגע ישיר של המכשור עם הגוף. גלי לייזר או רדיו, אור אינפרה אדום או חימום תת עורי – כל אלה הן שיטות שהוכיחו את עצמן בשנים האחרונות וממשיכות להוכיח ואף להתפתח עם הזמן. אביזרי המכשור בעצם כלל לא באים במגע עם העור אלא מרחוק נותנים את ההשפעה ומבצעים את הפעולה וכך אפשר לראות תוצאות אפילו באופן מידי.

במה שונה השיטה החדשה מהישנה?

בשיטות הסרת שיער ישנות לא הייתה ברירה אלא לבצע פעולות הכרוכות במגע עם העור, כלומר השערה הייתה נעקרת מהשורש. כיום אפשר לקבל תוצאות דומות ואף טובות יותר ללא מגע ישיר עם העור ובאמצעות מכשור המקרין את אורכי הגל המיוחדים היישר אל השכבות הפנימיות והעמוקות של העור. כך נגרם נזק לשורש השערה (אך מבלי לגרום נזק בסביבת השורש או בעור עצמו) והשערה מנותנת ממקומה. היתרון בסדרת טיפולים נעוץ בכך שעם הזמן השורש נעלם לגמרי והשערה פשוט מפסיקה לצמוח.

השגת תוצאות מעולות בהסרת שיער לצמיתות

מטפלים רבים משלבים בין השיטות השונות על מנת ליהנות מהיתרונות הרבים של כל שיטה ושיטה וכך גם מקצרים את הזמן הכולל של הטיפול וגם מביאים לידי כך שהתוצאות תהיינה לא פחות ממושלמות. בזכות הטיפולים החדשניים לא סובלים המטופלים מתופעות לוואי ויכולים בעצם לחזור לשגרה הרגילה שלהם מיד לאחר הטיפול. הטיפול דיסקרטי ואי אפשר כלל לדעת שאדם זה או אחר נמצא בעיצומם של טיפולים – מה שחוסך מבוכה או צורך בהסברים שונים לאנשים שאין נושא זה מעניינם. אין ספק שהשיטות החדשות הביאו בשורה גדולה והגשמת חלום של מי שסבל משיעור יתר.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר