טיפולי קוסמטיקה בארץ ובחו"ל

כל אחד חולם להיות כמה שיותר קרוב לאידיאל היופי אך הבעיה היא שהמציאות נותנת לנו מראה אחר, ולפעמים אנו מנסים לשנות את מראנו בצורות כאלו ואחרות. לא תמיד חדר כושר יכול לעזור, או הסרת קעקועים שונים, ולא לדבר על טיפולים קוסמטיים להצערת הפנים להשלמת המשימה.

מה אפשר לעשות כדי לקבל את המראה המושלם? ואיך נוכל לטפל בכל הפגמים הקטנים שאנחנו לא כול כך מרוצים מהם?

אחד מהטרנדים החדשים ביותר בתחום היופי הקוסמטיקה שתופס תאוצה בכל רחבי העולם הוא טיפול של השתלות שיער, ובפרט השתלות שיער בטורקיה.

מדוע דווקא בטורקיה? כיצד מתבצע התהליך? מה יתרונותיו?

כל המידע על השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה כבר לפני כמה שנים הפכו להיות עניין נפוץ מאוד בישראל כאשר גברים רבים פוקדים את המדינה השכנה מעבר לים התיכון וחוזרים לארץ בהתרגשות עם שיער חדש. בטורקיה כבר שנים רבות ישנם רופאים מומחים להשתלות שיער כאשר הניסיון שלהם מדבר בעד עצמו.

זה אחד היתרונות הבולטים והחשובים ביותר בהשתלות שיער בטורקיה וזה מסביר לכם מדוע ההשתלה שם תהפוך את המראה שלכם להכי מושלם שיש.

אז אחרי שהבנו מדוע כדאי לבצע השתלות שיער בטורקיה הגיע הזמן לדבר על התהליך עצמו. כמו שכבר אמרנו להשתלות שיער בחו"ל ובארץ יש מגוון רחב של שיטות כאשר השיטה שמבצעים טורקיה היא המתקדמת ביותר. באיסטנבול לבדה מבוצעות כל יום כ-1500 השתלות שיער בשיטה זו וזה אומר לכם עד כמה היא מוצלחת ולמה גם אתם צריכים לשקול את האפשרות הזו ברצינות.

שיטה זו נקראת שיטה FUE כאשר היא מבוססת על השתלת זקיק השערה בקרקפת כך שיש לכם שיער חדש לכל דבר, ולא חיקוי שייצא לבד בתוך כמה חודשים.

אין תפרים ואין כאבים

אין צורך בתפרים ואין כאבים במהלך שיטה זו. השתלת שיער בדרך כלל מלווה בתחושות לא נעימות אך לא בשיטה זו שמתבצעת בהרדמה מקומית בלבד. למרות שהשיטה אורכת זמן, לעתים אפילו יותר מעשר שעות, התוצאות ידברו בעד עצמן ויהיו הכי יפות שיש.

הטכניקה הזו מאושרת על ידי ארגוני השתלות השיער הגדולים ביותר בעולם והם גם משלבים טיפולי מזותרפיה להעצמת התוצאה, כאשר שיער צפוף שנראה טבעי לחלוטין יהיה על ראשכם לשנים. כמובן שעל כל התהליך יש ביטוח מלא שהופך אותו להרבה יותר בטוח עבורכם.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר