טיפולי לייזר להסרת קעקועים-עד כמה הם אפקטיביים?

לאורך כל ההיסטוריה האנושית, בני האדם נהגו לקעקע את גופם למניעים כאלו ואחרים. בעבר הרחוק, השיטה הנפוצה ביותר להסרת קעקוע מסוים אשר נחקק על הגוף, הייתה באמצעות קעקוע האזור מחדש והסתרת הקעקוע הישן בקעקוע חדש.

הזמנים השתנו והשיטות השתכללו

במהלך השנים, נכנסו שיטות נוספות אשר שימשו לצורך הסרת קעקועים, אך מרביתן היו מלוות בלא מעט כאבים ותהליכי ריפוי ממושכים במיוחד של האזור המטופל. בתחילת שנות ה-80 של המאה החולפת, עם כניסתה של טכנולוגיית הלייזר לתוך חיינו, החל להיעשות שימוש בלייזר המבוסס על דו תחמוצת הפחמן לצורך הסרת קעקועים. פעולת הלייזר היוותה (ועדיין מהווה) את אחת מהשיטות היעילות והאפקטיביות ביותר להסרת קעקועים, אך בתחילת דרכה (אי שם בשנות ה-80 של המאה הקודמת), שיטה זו לוותה אף היא בתהליך ריפוי ממושך.

באמצע שנות ה-90 של המאה העשרים, השתכללה טכנולוגיית הלייזר, ומכונות לייזר ייעודיות החלו להיות מיוצרות למטרות הסרת קעקועים בלבד. מכונות אלו הלכו ושודרגו עם השנים, וכיום, מכונות הלייזר האיכותיות והמתקדמות ביותר בתחום הסרת הקעקועים מאפשרת את הסרתם של כל סוגי הקעקועים בכל גודל ובכל צבע. מכונות הלייזר המתקדמות אינן מותירות סימני צלקות על הגוף.

הסרת קעקועים מתבצעת כיום במסגרת סדרת טיפולים הכוללת בין שלושה לשבעה טיפולים עד להסרתו המלאה של הקעקוע. יחד עם זאת, הסרת קעקועים הפרושים על אזורי גוף נרחבים או קעקועים בצבעים דורשים בין שבעה ל-15 טיפולים על מנת ליהנות מתוצאה מושלמת.

בדומה לכל תחום אסתטי אחר, לרבות, טיפולי ניתוח בריאטרי לקיצור קיבה, טיפולי לייזר להסרת משקפיים וכדומה, גם תחום הסרת הקעקועים משתכלל ומתקדם עם השנים, וכל על יעידו אלפי מקועקעים בישראל ומאות אלפי מקועקעים ברחבי העולם שכבר ביצעו טיפולי לייזר להסרת קעקועים.

כיום, במכוני הלייזר המתמחים בהסרת קעקועים, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ מקדימים במסגרתם תוכלו לקבל את המידע המקיף ביותר אודות אופי הטיפול והיקפו, וכל זאת בהתאם לגודל הקעקוע המעטר את גופכם וצבעיו. על מנת לבחור במכון המתקדם והמקצועי ביותר בתחומו, אנו ממליצים לכם לבדוק מהו הניסיון המקצועי העומד לרשות המכון להסרת קעקועים, מה הוא היקף הטיפולים המיושם במכון מדי שנה, מהו סוג מכשיר הלייזר המוחזק במקום ומהו היקף הטיפולים הנדרשים לצורך העלמת הקעקוע. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבחון את נושא היקף הטיפולים מראש, וזאת על מנת לערוך תיאום ציפיות בנוגע לתוצאות הטיפול להסרת הקעקוע.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר