כל מה שחשוב לדעת על טיפולי הסרת קעקועים

שדון מחייך אותו קעקעתם על אחת מזרועותיכם בגיל העשרה הופך עם השנים לאווילי יותר עם חיוך מטופש. שם אהוב/ה אותו חקקתם בצמוד לחזה, הופך עם השנים לאנדרטה פיזית על גופכם לכל אותן אהבות ישנות שכבר לא חלק מחייכם… ואלו רק שתי דוגמאות לאינספור קעקועים שפעם חשבתם שהם הדבר הכי מיוחד בעולם וכיום הם נראים לכם מטופשים, מנוגדים לאישיותכם ובעיקר חסרי טעם.

כיום, באמצעות טכניקת לייזר מתקדמת תוכלו להסיר כל קעקוע אותו חקקתם על גופכם וחשבתם שזה לנצח… כי ביום הקעקוע חשבתם שזה הדבר שהכי מייחד ומאפיין אתכם. טיפולי הסרת קעקועים מיושמים באמצעות מכשור לייזר מתקדם המאפשר הסרה של כל צבעי הקעקועים, לרבות, כחול, ירוק, לבן, אדום, חום וכל גוון אחר איתו צבעתם חלקים כאלו ואחרים בגופכם.

טיפולי הסרת קעקועים –למי הם מיועדים?

טיפולי הסרת קעקועים מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם אשר מאס בקעקוע הישן אותו הוא חקק על גופו. הטיפולים מותאמים לכל חלקי האוכלוסייה, לרבות, חוזרים בתשובה המעוניינים להסיר מגופם את הסימון המקועקע בגופם. לנשים וגברים שאינם מרגישים שהקעקוע אותו הם עשו בגיל הנעורים אינו תואם את אישיותם ואורח חייהם הנוכחי. וגם לכל אילו מביניכם המעוניינים להסיר קעקועים ישנים ומטופשים לטובת פינוי מקום בגוף לקעקוע חדש.

היכן מומלץ לבצע טיפול להסרת קעקועים?

בדומה לכל טיפול מודרני אחר, לרבות, טיפולים אסתטיים להסרת שיער או טיפולי פוריות לגבר, גם טיפולי הסרת קעקועים חייבים להיעשות על ידי רופאים מנוסים ומיומנים המתמחים בנושא, וזאת על מנת להבטיח שהסרת הקעקוע לא תותיר אחריה סימן או צלקת לא אסתטית ולעיתים גם מסוכנת בהיבט הבריאותי.

כמו כן, חשוב שתבדקו את סוג המכשיר בו נעשה שימוש לצרכי הסרת הקעקוע והקפידו לבדוק שהוא מותאם לצרכי הסרת הקעקוע המצוי על גופכם.

חשוב לדעת: טיפולי הסרת קעקועים החלו להיות נפוצים ברחבי העולם עוד בתחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת, כאשר מרבית הטיפולים יושמו באמצעות לייזר על בסיס דוד תחמוצת הפחמן. טיפולים אלו בדור הישן של מכשירי הלייזר, לוו בהליכי ריפוי מתמשכים ולאורך כל הטיפול המטופל חווה כאב בעוצמה כזאת או אחרת. כיום, באמצעות לייזרים מתקדמים, הכאב הנלווה להסרת הקעקוע כמעט ואינו קיים והליך הריפוי הינו מהיר. כמו כן, מכשירי הלייזר מהדור החדש מאפשרים יכולת הסרה גבוהה במיוחד לכל סוגי הקעקועים וגם לקעקועים גדולים במיוחד וצבעוניים במיוחד.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר