טיפולים אסתטיים בלייזר

טיפולים אסתטיים מסתמכים היום יותר ויותר על מכשירי לייזר. לא משנה אם אתם רופאים או מקעקעים העוסקים גם בהסרת קעקועים בלייזר, הטיפול עצמו דורש מכשיר לייזר המצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר שיש.

שתי דוגמאות לטיפולים המשתמשים בטכנולוגיית הלייזר: הסרת קעקועים והסרת שיער.

  1. הסרת קעקועים בלייזר

יש מעט דברים שהם קבועים יותר מהקעקוע שלכם. תספורת גרועה? השיער יצמח עם הזמן, פירסינג? לא יבלוט ללא צירוף התכשיט, וצבעי עדשות מגע? אפשר להחליף ברגע. אבל קעקועים? גם המוסתרים ביותר, הם כבר סיפור אחר.

הקעקועים נשארים אתכם. הם תזכורת מתמדת לעידן מסוים בחיים שלכם. מזכרת להחלטה חפוזה בלילה אחד שבו השתכרתם, או החלטה שהתקבלה לאחר חודשים של מחקר והכנה. לא משנה מהן הנסיבות שהביאו להחלטה שלכם לקעקע את הגוף, יש אנשים שבהמשך החיים מחליטים לסלק את הקעקועים מגופם. למרבה המזל, עם כניסתם של ההליכים להסרת קעקועים בלייזר, הקביעות הקשורה לקעקועים, מתערערת.

למה אנשים מחליטים להסיר קעקועים?

יש מספר סיבות בגינן אנשים נוטים להסיר קעקועים, למשל:

  • שינוי אורח חיים
  • קריירה חדשה
  • או כי מושא אהבתם השתנה. אנשים שקעקעו על גופם את שם בן/בת הזוג, עשויים להחליט לכסות או להסיר את הקעקוע לאחר סיום היחסים.

סיבות נוספות בגינן אנשים רוצים להסיר את דיו הקעקוע יכולות להיות במצב שבו הקעקוע כהה מכדי שיצליח לכסות על קעקוע אחר, כך שצריך קודם כל להבהיר אותו, ורק אז יוכל הקעקוע החדש לתפוס את מקומו של הישן.

לפני שאתם ממהרים להסיר את הקעקועים, שאלו את עצמכם למה אתם רוצים לעשות זאת? האם אתם רוצים להסיר את כל היצירה או רק חלקים ממנה? האם אתם מוכנים להתחייב למספר מפגשים לאורך כמה שבועות ולעבור בין המפגשים את תהליך הריפוי והגירוי הקל בעור? האם אתם סובלים מאלרגיות בעור? התחמשו בכול התשובות לפני שאתם מחליטים להסיר את הקעקוע.

לייזר איכותי ועוצמתי הוא הבסיס להצלחת הטיפול להסרת קעקועים. מכשיר לייזר שמציע שיטה לא פולשנית ויעילה יכול להסיר קעקועים ללא צלקות, כמו גם לטפל בבעיות קוסמטיות אחרות – קמטוטים דקים, נקבוביות מוגדלות, נגעי פיגמנטציה, נגעים בכלי הדם, פטרת ציפורניים ואפילו פיסול אף ללא ניתוח שמאפשר היום לעצב את האף ללא ניתוח האף המסורתי.

מכיוון שמכשיר הלייזר העדכני גורם לתופעות לוואי מינימליות ומספק תוצאות אמינות, הוא נחשב לעתידו של ענף האסתטיקה.

מכשירי הלייזר החדשים מציעים הסרת קעקועים יעילה וטובה יותר מהישנים. כשמשתמשים במכשיר לייזר ישן או נחות, שני טיפולי הלייזר הראשונים הם די יעילים, אבל הטיפולים הנוספים לא יצליחו לגרום להמשך הדהייה הרצויה. הסיבה לכך היא שמערכות לייזר ישנות או נחותות לא מייצרות מספיק כוח כדי שהקרן תגיע לעומק שכבות העור ותסיר את הדיו שנותר שם.

למערכות לייזר חדשניות, כמו למשל Astanza, יש תפוקת כוח-שיא גבוהה מאוד, במיוחד כשהקעקוע עקשן וממוקם בעומק העור. הכוח המשמעותי ביותר של לייזר זה גורם לדהיית קעקועים טובה יותר גם בשלבי הטיפול המאוחרים יותר. בנוסף, מטופלים לראשונה חווים דהיית קעקוע טובה יותר בין טיפולי הלייזר, מה שמוביל לשביעות רצון גבוהה יותר מהתוצאות.

  1. הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער היא היום פעולה אסתטית שבה נוקטים לא רק נשים שרוצות להסיר שיער מהרגליים, אלא גם גברים רבים בני המילניום החדש שרוצים גוף יפה וחלק, כמו לדוגמנים או לשרירנים שהם רואים באינסטגרם.

כשאתם מבקשים להסיר שיער מהגוף, אתם רוצים לוודא שהטכניקה תהיה מהירה ויעילה לאורך זמן. במשך מספר שנים השתמשו במכשיר IPL (Intense Pulsed Light), שמקרין פולסים אינטנסיביים של אור ומסיר את השיער. אבל, במהלך השנים האחרונות החלו קליניקות רבות להשתמש באופן נרחב בלייזרים מסוג – Diode Laser. לייזר זה שמייצר קרינת לייזר דרך מוליך למחצה, התגלה כבחירה מועדפת להסרת שיער בקליניקות רבות ברחבי העולם.

השימוש המוגבר בלייזר דיודה להסרת שיער נובע בין השאר מהנוחות הרבה שמציע ההליך המבוצע במכשיר החדיש שמספק קירור ומהירות פעולה גבוהה. לדוגמה, ניתן היום לטפל בהסרת שיער בכול הגב במשך מספר דקות, בלי כל אי הנוחות המאפיינת את השיטות האחרות. לכן, לא פלא שמכשיר זה הפך לבחירה הפופולרית בקליניקות היופי השונות.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר