הטיפול בעור לאחר הסרת קעקוע

החלטתם להיפרד מהקעקוע לאחר מספר חודשים או שנים שהוא מעטר לכם את העור. מניחים שההחלטה הייתה לא קלה, להסיר חלק מכם, חלק אשר ליווה אתכם באופן מוחשי והתאים לכם בתקופות זמן מסוימות.

אז אמנם ההחלטה על הסרת הקעקוע אינה קלה, אך לפחות במימד הפיזי ננסה להקל על ההחלטה, ריכזנו עבורכם טיפים להקלה על העור לאחר הסרת הקעקוע.

תהליך הסרת קעקוע

הסרת קעקוע מתבצעת במרבית המקרים באמצעות טכנולוגיית לייזר. השיטה בעצם מתבססת על לייזר באורכי גל שונים בהתאם לצבע הדיו, לכן, חשוב מאוד לבחור במקום הסרת קעקועים שמחזיק ציוד איכותי ויעיל.
תהליך ההסרה מתבצעת באמצעות סדרת טיפולים, כאשר כל טיפול אורך מספר דקות ולרוב מתבצע באלחוש מקומי. מספר הטיפולים הנדרש תלוי בכמות הדיו שמוטבעת בקעקוע, סוגו של הדיו, עומקו ואף צבע הקעקוע וגילו.

ככל שהקעקוע גדול ומפושט יותר יהיה צורך במספר רב יותר של טיפולים. שימו לב כי חברות שונות מציעות טכנולוגיות לייזר שונות, ובהתאם לכך גם מספר הטיפולים יכול להשתנות.

דבר נוסף שחשוב לוודא בטרם יוצאים לדרך ומתחייבים למכון הסרת קעקועים הוא נושא תיאום הציפיות. רצוי לוודא כי בתום התהליך ישאר המקום ללא צלקת המנציחה את הקעקוע.

תהליך הסרת קעקוע אינו נעים ומערב מעין תחושות של דקירה וצריבה מקומית. יחד עם זאת, הטכנולוגיות המתקדמות משתפרות כל העת וישנם אנשים המדווחים כי מלבד תחושת אי נעימות קלה לא הרגישו דבר.

טיפולים להקלה על העור בתהליך הסרת קעקועים

לאחר שהוסר הקעקוע בהצלחה וגם בין הטיפולים, רצוי ואף כדאי לטפל בעור על מנת לזרז את החלמתו, ולמנוע את הופעתן של צלקות וסימני מצוקה של העור.

בין הטיפולים השונים ניתן למצוא משחות דוגמת קלו קוט, משחות אנטיביוטיות הדורשות מרשם רופא וטרנד חדש שצובר מאוד תאוצה – שמנים ארומתרפיים להרגעת העור. שמנים אלו אינם דורשים מרשם מיוחד אך כן רצוי לרכוש רק כאלה שהוכחה יעילותם, וידועים בזכות החברה ותהליכי הייצור הקפדניים שלה.

שמנים אתריים דוטרה הם בין השמנים המובילים והאיכותיים ביותר הודות לתו איכות ייחודי אשר לפיו פועלת החברה. חברת דוטרה צברה לה שם בינלאומי ומייצרת שמנים אתריים מצוינים.

לסיכום:

אז כמובן שסוף מעשה במחשבה תחילה ואם אתם לא בטוחים שאתם מעוניינים בקעקוע בכלל או שיש לכם ספקות בנוגע לצבעים, לצורה או אפילו למקצועיותו של המקעקע – אז פשוט אל תעשו.

אם וכבר נעשתה ההחלטה ואין מנוס מהסרת הקעקוע אז חשוב לוודא כי בחרתם במקום הטוב ביותר עבור הגוף שלכם. מכון הסרה איכותי, יעיל, אשר מחזיק ציוד מצוין ומתאם אתכם ציפיות בהקשר של התהליך והתוצאות.

לצד תהליך הסרת הקעקוע רצוי לשמור על העור ולטפח אותו באמצעים נוספים, בין אם משחות שתקבלו מרופא העור ובין אם שמנים אתריים איכותיים.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר