הסרת קעקועים ללא צלקות

מה חשוב לדעת על הסרת קעקועים בלייזר?

השנים עושות את שלהן, ומה שחשבנו ואהבנו בגילאי ההתבגרות, בשנות העשרים ולעיתים גם לאחר מכן, יכול להשתנות כשהשנים עוברות. כך שאם בגיל 17 חשבנו שקעקוע המתעד את הסמל של להקת הרוק כבד שהערצנו זה הדבר הכי יפה ומגניב בעולם – בגיל 30 נוכל למצוא את עצמנו מתעבים את אותו הקעקוע וממש לא מבינים איך החשיבה שלנו עבדה באותה התקופה בה הלכנו ועשינו אותו.

המזל הגדול של כולנו הוא, שהטכנולוגיה נרתמת לעזור לנו בנושא הזה – כך שאם בעבר, היינו צריכים להמשיך ולהתמודד לאורך כל שנות חיינו עם קיומו של אותו קעקוע שנוא. כיום, ניתן לעשות מעשה ולהסיר כל קעקוע שעשינו בעבר מהעור. הליך של הסרת קעקועים בלייזר מאפשר לנו להיפרד מאותו קעקוע לצמיתות וזאת, באמצעות הליך מהיר, פשוט ולא כואב.

כיצד מתבצעת הסרת קעקועים בלייזר?

במכשיר הלייזר נעשה שימוש לטיפולים אסטטיים רבים ומגוונים וכחלק מכך גם להסרת קעקועים. קרן הלייזר אשר מוקרנת מהמכשיר, פוגעת בפיגמנט ועל ידי כך מסירה את הקעקוע. ניתן להסיר באמצעות מכשיר הלייזר כל קעקוע בכל צבע וגודל.

הליך ההסרה, נמשך ברוב המקרים בין 6 ל-12 מפגשים – כאשר לאחר כל מפגש יהיה ניתן להבחין כיצד הקעקוע הולך ומטשטש. בחלק מהמקרים הקעקוע יוסר בצורה מוחלטת, בחלק אחר עלולים להישאר סימנים או צלקות כתוצאה מהטיפול. מהסיבה הזאת, במידה ואתם מעוניינים לעבור טיפול של הסרת קעקועים בלייזר, ישנה חשיבות גבוהה שתבחרו בקפידה הן את הקליניקה בה תעברו את הטיפולים והן את הרופא אשר יבצע אותם. בחירה מושכלת יכולה להעלות את הסיכויים שלכם לקבלת טיפול מקצועי, בסופו תוכלו ליהנות מתוצאות בהן הקעקוע יעלם לגמרי מבלי שיישאר כל זכר לקיומו.

בחירת הקליניקה

כאמור, אם גם לכם יש קעקוע או מספר קעקועים על העור שאתם מעוניינים להסיר – הפעולה הראשונה בה תצטרכו לנקוט היא איתור קליניקה אשר מתמחה במתן שירות של הסרת קעקועים באמצעות לייזר. ישנם מספר פרמטרים שבכוחם לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה והטובה ביותר באותה קליניקה – ובין היתר: בירור לגבי המוניטין והשם של אותה הקליניקה, חיפוש אחר המלצות מאנשים אשר עברו את טיפולי ההסרה באותו המקום, בירור מעמיק לגבי הניסיון והמקצועיות של הרופא המטפל וכמובן, הגעה לפגישת ייעוץ והתרשמות אישית מצוות הקליניקה. במידה ותעשו את הבחירה הנכונה, הדרך שתישאר לכם בדרך להסרת הקעקוע לצמיתות תהיה קצרה.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר