7 דברים שלא ידעתם על טיפול הסרת שיער בלייזר

בין הטיפולים הקוסמטיים הפופולאריים בשנים האחרונות הוא טיפול הסרת שיער בלייזר בשל יתרונותיו הרבים ובעיקר בשל יעילות הטיפול תוך זמן קצר. במאמר הבא בחרנו להציג בפניכם 7 עובדות חשובות לגבי טיפולי הסרת שיער בלייזר.

1. מתאים לכל סוגי העור – בעבר טענו במכוני הקוסמטיקה השונים כי רק נשים ונערות בעלות עור בהיר יכולות לבצע את הטיפולים. היום, תודות למכשור המתקדם ולמגוון הטכנולוגיות, גם נשים בעלות עור כהה יכולות לבצע את הטיפול. חשוב לוודא כי בוחרים במכשיר להסרת שיער באמצעות לייזר מסוג IPL ובכלל לבצע התאמה של הטיפול לסוג העור שלכן.

2. הטיפול לא אמור לכאוב – בעבר הטיפול יכול היה להציק ואפילו לכאוב אך היום, כאמור יש מכשירים מתקדמים מאוד מבחינה טכנולוגית כך שרוב הטיפולים מבוססים על שיטה המאפשרת לקרר את האזור המטופל וכך אנו בעצם מקלים על הכאב ועל אי הנעימות בזמן הסרת השיער. בנוסף, במכשירים החדשים, אין סכנה לכוויות ולכן אין מה לדאוג.

3. מרווח גדול בין טיפול לטיפול – אם עד לא מזמן היינו צריכות לחכות שהשיער תנשור אחרי הטיפול, היום ניתן לדלג על השלב הזה ולצאת חלקה ישר אחרי הטיפול הקוסמטי. לשיערה לוקח המון זמן לצמוח מחדש, משהו כמו בין חודש וחצי לחודשיים וחצי וזה הזמן שבוא צריך לקבוע טיפול חדש.

4. אין כזה דבר לצמיתות – זה נכון שטיפולי הסרת שיער בלייזר מאפשרים לנו להנות מחווית גוף חלקה לתקופה ממושכת החל המרגע שסיימנו את סדרת הטיפולים שנקבעה לנו מראש, אך בכל זאת השיער יכול לחזור לגדול לאחר זמן מה. זקיקי שיער רדומים יכולים להתעורר בשלב כזה או אחר ואז כל מה שנצטרך לעשות זה כמה טיפולים נוספים לתחזוקה.

5. רמה מקצועית של מטפלים לצד מכשור מתקדם – אלו הם שני הקריטריונים החשובים ביותר כאשר אתם ניגשים לבחור מכון לביצוע הסרת שיער בלייזר. בדקו את ההכשרה של המטפלים, את הרישיון של המכון, את תקני המכשור ואת סוג המכשור זה קריטי להצלחת הטיפול ולתמורה טובה לכסף שלכם שלא לדבר על בריאות העור והגוף שלכם.

6. לייזר ושמש – בעבר היה איסור חד משמעי להיחשף לשמש בזמן הטיפול ובעיקר כמה ימים לפניו וכמה ימים אחריו. ובכן ההמלצה עדיין נשארה בתוקף שכן השמש איננה בריאה לעור שלנו אבל אין זה אומר שיש להימנע לחלוטין מחשיפה לשמש. מומלץ לשבת בצל, למרוח קרם עם הגנה גבוהה ולשמור על העור בין הטיפולים.

7. הגיל שאפשר להתחיל לבצע את הטיפולים – ובכן לא מומלץ להתחיל את הטיפול בגיל מוקדם מדי שכן סביר מאוד להניח שהשיערות יחזרו לצמוח די במהרה. בגילאים צעירים ההורמונים עדיין משתוללים והגוף לא הגיע למצב של איזון ולכן מומלץ להמתין לפחות עד גיל 20 עד שמתחילים עם הטיפולים.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר