כיצד קובעים מחיר עבור ניתוח עיניים בלייזר?

כידוע, עבור ניתוח לייזר בעיניים מחיר הוא אחת מהבעיות שמטרידות את המועמד. גם עובדים עמידים במשק, שיכולותיהם הכלכליות מעל לממוצע חשים בדוחק כשהם שומעים כמה זה עולה, וגם התנהלות עם סבסוד קופת חולים לא תמיד מביאה את הבשורה שהם קיוו לשמוע. הדבר כה מטריד עד כי כאשר הפציינט מגיע סוף סוף למרפאה שמסכימה לתת לו מחיר זול, הוא מתחיל לחשוד בטיבה – ובצדק. בשביל לטפל ביסודיות באיבר כמו עיניים ניתוח לייזר הוא שנדרש בסופו של דבר, שכן זהו לא רק אקט יסודי: זהו האקט היחיד שיכול לשים קץ לבעיית הראייה בלי צורך באביזרים משלימים כמו עדשות עזר זמניות.

בהליך ניתוח עיניים בלייזר מחיר נגיש אינו מובן מאליו: כאן תלמדו כיצד להשיגו

בשלב הראשון עליכם להיכנס לפורטל שלעיל העוסק ברפואת העין. האתר אינו משמש לזימון תורים וגם לא מוסר מידע יבש על מחירי המרפאות אלא רק הערכות. בפורטל, תוכלו לקרוא מעט הסברים המראים כי בתיקון עיניים ניתוח לייזר הוא המרכיב החשוב ב – ה"א הידיעה. באותו עמוד תוכלו להשאיר את פרטיכם המלאים. כתוצאה מכך – יחזרו אליכם מזכירויות רפואיות ממרפאות שונות שיספקו מידע על ניתוח לייזר בעיניים מחיר, צוות מנתח ועלויות. הן גם יזמנו אתכם לפגישת ייעוץ לצרכי בדיקת התאמתכם להליך הכירורגי. הסוד בהגשמת המחיר הזול ביותר אינו מתבטא בפזיזות אלא בדיוק להיפך. עליכם להמתין למספר טלפונים בהם יימסר המידע ממספר מרפאות שונות, וכך יהיה לכם ידע אודות הזול מבניהם, עליו תוכלו לבקש סבסוד בקופת החולים שלכם.

אם גיליתי בעבר כי הניתוח הזה יקר לי, קיימים פתרונות אחרים לשיפור הראייה?

כפי שכבר הסברנו, ברור שהפתרונות קיימים, אבל הם לא טוטליים כמו הניתוח. הם לא חד פעמיים אלא מהווים אקטים חוזרים שחוסר ביצועם יוביל שוב להידרדרות בראייה. לדוגמה: עדשות מגע מיוחדות לניפוח זמני של הקרנית. למי שרוצה לשים קץ לבעיות עיניים ניתוח לייזר הוא הפתרון היחיד שמיישם זאת.

מחיר החופש שלנו לראות עולה על כל מחיר גשמי: בל נשכח זאת!

אם נושא שיפור הראיה וחוסר ההסתמכות על המשקפיים הוא בבת עיניכם, הדבר פשוט מוצדק לאין ערוך. המשאלה של כל ילד ומבוגר שיודעים שיש להם בעיית ראייה היא שהם יוכלו לשוב ולראות ולא להרגיש מוגבלים. יחד עם זאת, אנו כן מעודדים אתכם להוזיל ככל האפשר את השירות על ידי בירור יסודי על ניתוח עיניים בלייזר מחיר מטרה בכל מרפאה, ובירור גובה הסבסוד במסלולי קופ"ח השונים.

מדוע מחירי ניתוחי העיניים בלייזר כה יקרים?

הדבר נובע מכך שהמרפאות בפורטל הן פרטיות, וכמו כל שירות פרטי אחר, הן עובדות על היצע וביקוש. מדי שנה הביקוש לניתוח הזה רק עולה, בין בשל כך שההורים שולחים את הילד לפני גיוס כדי להגביר את סיכוייו להתקבל לקורס טייס, ובין בשל רצונו של הילד או המבוגר להיפטר מהמשקפיים מטעמים אסתטיים ופונקציונליים שונים. נוסף על כך, זהו הליך מורכב שדורש מהמנתח שעות ריכוז לביצוע המלאכה באופן מושלם ללא דופי.

חשבו על כך שעל אף כי בטיפול ניתוח עיניים בלייזר מחיר זה לא פרמטר מובן מאליו, כאשר תובחנו כמי שרואים 6/6 תבינו מהו החופש לראות כמו שצריך, ושזה שווה כל שקל ששילמתם כדי להחזיר את העין לאיתנה. זו הסיבה שככל שהרופא מנוסה ובטוח יותר לעבודה השעה שלו גם תהיה יקרה יותר. בל נשכח כי בתחום כמו ניתוח לייזר בעיניים מחיר יקר אינו בהכרח דבר רע אם מדובר ברופא ידוע ובטיחותי בעל שם מעולה. בל נשכח גם שכאמור, סבסוד קופת החולים אמור להקל עליכם בעומס התשלומים.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר