4 הטיפולים הכי נפוצים בלייזר

טיפולי לייזר משמשים לטיפול במצבים רפואיים שונים. הם משמשים בעיקר ברפואת עור ועיניים. טיפולי לייזר הם השיטות הנפוצות ביותר להסרת שיער לא רצוי. ישנם ארבעה סוגים שונים של טיפולי לייזר שלכל אחד יתרונות וחסרונות משלו.

טיפול בלייזר הוא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר להסרת שיער. הוא משמש לעתים קרובות גם להסרת קעקועים, צלקות וקמטים.

ארבעת הסוגים הנפוצים ביותר של טיפולי לייזר כוללים:

  • טיפול באקנה באמצעות לייזר
  • טיפול הסרת קעקועים בלייזר
  • הורדת שיער בליזר
  • ניתוח עיניים בלייזר

טיפולי לייזר הם אחד הטיפולים הנפוצים ביותר להסרת שיער. הם נעשים בדרך כלל בקליניקה ליופי וניתן להשתמש בהם כדי להסיר שיער מכל אזור בגוף.

איך פועל טיפול לייזר

טיפולי לייזר פועלים על ידי מיקוד פיגמנט כהה או זקיקי שיער בעור. הלייזר מחמם ומשמיד את הפיגמנטים והזקיקים הללו, וכך הוא מסיר שיער לא רצוי. ישנם סוגים שונים של לייזרים שניתן להשתמש בהם, בהתאם לסוג הטיפול הדרוש. חלק מהלייזרים מכוונים לפיגמנט בעוד שאחרים מכוונים לזקיקים. זו הסיבה שיש סוגים שונים של טיפולי לייזר הזמינים למטופלים.

טיפול בלייזר הוא סוג של הליך ניתוח קוסמטי המשתמש בלייזר להסרת שיער לא רצוי. טיפול בלייזר הוא הליך לא פולשני, ללא כאבים ומהיר המשתמש בקרני לייזר להסרת שיער לא רצוי.

קרני הלייזר מכוונות לאזור בו יש צורך להסיר את השיער. אנרגיית הלייזר נספגת בפיגמנט הכהה בזקיק השערה והורסת אותו מבלי לפגוע בעור שמסביב.

הסרת קעקועים בלייזר

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו עשוי לרצות להיפטר מהקעקוע שלו, יש אנשים שפשוט רוצים להתחיל מחדש או שהם רוצים להיפטר ממשהו שהם מתחרטים עליו מעברם.

הסרת קעקועים בלייזר היא הצורה הנפוצה ביותר של הסרת קעקועים. טיפול הלייזר פועל על ידי פירוק חלקיקי הדיו בקעקוע, מה שמקל בהרבה על פירוק והסרה של הקעקוע מהעור. טיפולי הלייזר הנפוצים ביותר הם לייזרים עם Q-switch ו-IPL. הראשון משתמש בפולסים קצרים של אור כדי לפרק את הדיו בקעקוע, בעוד שהאחרון משתמש בפולסי אור עזים כדי לגרום לנזק תרמי לפיגמנט בקעקוע, שלאחר מכן מתפרק ומתפוגג.

יתרונות טיפול בלייזר להסרת קעקוע

לטיפול בלייזר יתרונות רבים כמו שהוא פחות כואב מטיפולים אחרים ואינו משאיר צלקות. יש גם כמה חסרונות של טיפולי לייזר, למשל, העלות יכולה להיות גבוהה וצריך לחזור כל כמה חודשים עד שהתוצאה הרצויה מושגת בעיניכם.

טיפול בלייזר הוא הליך רפואי המסיר את דיו הקעקוע מהעור. זוהי דרך לא כואבת, מהירה ויעילה להסרת קעקועים, אך מומלץ לעשות אותו עם מומחים בתחום. למדריך המלא להסרת קעקועים בלייזר לחצו פה

טיפול להסרת קעקועים. משתמש באנרגיית לייזר כדי לפרק את הדיו בקעקוע לחלקיקים קטנים ואז הוא מפרק את החלקיקים הללו לחתיכות קטנות עוד יותר עד שהדיו נעלם.

זה יכול לקחת בין 10-15 טיפולים כדי להסיר קעקוע, תלוי בגודל ובצבעים של הקעקוע שלך, אבל רוב האנשים יראו דהייה משמעותית לאחר טיפול אחד או שניים בלבד.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר