טיפול פטרת ציפורניים

טיפול מתקדם בפטרת ציפורניים

זיהומים פטרייתיים בציפורני הרגל, הידועים גם בשם פטרת ציפורניים או בשמם המדעי: אוניקומיקוזיס, הם בעיה נפוצה המשפיעה על רבים, וגורמת לציפורניים להיראות צבעוניות, עבות ושבירות. טיפולים מסורתיים, כמו קרמים מקומיים ותרופות דרך הפה, לעיתים קרובות אינם מספיקים בשל יעילותם המוגבלת ומשך הטיפול הארוך. אולם, טכנולוגיית הלייזר שינתה את התחום, ומציעה פתרון יעיל ומהיר יותר לטיפול בזיהומים פטרייתיים בציפורני הרגל.

פטריה בציפורן – למה זה קורה בכלל?

זיהומים פטרייתיים בציפורני הרגל נגרמים מפטריות המשגשגות בסביבות חמות ולחות, כגון בריכות שחייה, מכוני כושר ובתוך נעליים סגורות. הסימפטומים כוללים:

 • שינוי צבע הציפורן (צהוב, לבן או חום)
 • עיבוי ושבירת הציפורניים
 • עיוות צורת הציפורן
 • ריח לא נעים
 • היפרדות הציפורן מהעור

כיצד עובד תהליך הטיפול בלייזר

טיפול בלייזר לזיהומים פטרייתיים בציפורני הרגל כולל שימוש באנרגיית לייזר ממוקדת אשר חודרת לציפורן ומשמידה את הפטרייה מבלי לפגוע ברקמה הסובבת אותה. טופ לייזר משתמשת בטכנולוגיית Nd מתקדמת, הידועה ביעילותה במיקוד מדוייק להשמדת תאי הפטריה.

מה כולל התהליך?

 1. ייעוץ ראשוני: מומחה ב-טופ לייזר יבדוק את הציפורניים הנגועות כדי לקבוע את חומרת הזיהום ולוודא אם טיפול הלייזר מתאים או שנדרש טיפול אחר.
 2. הכנת הציפורן לתהליך: הציפורניים ינוקו, יוגזמו וישויפו כדי לשפר את חדירת הלייזר.
 3. טיפול הלייזר: מכשיר הלייזר יופעל על הציפורניים הנגועות וישלח פולסים של אנרגיה שחודרת לציפורן ומשמידה את תאי הפטריה. התהליך לרוב אינו כואב, והמטופלים רק מרגישים חימום קל.
 4. הטיפול לאחר התהליך: המטופלים יקבלו הוראות טיפול להמשך כדי למנוע זיהום חוזר, כגון שמירה על רגליים יבשות והימנעות מנעליים סגורות. ייתכן ויידרשו מספר מפגשים להשלמת הטיפול.

יתרונות הטיפול בלייזר

 • שיעור הצלחה גבוה: הטיפול בלייזר מביא לשיעור הצלחה גבוה בהשוואה לשיטות מסורתיות.
 • תופעות לוואי מינימליות: בניגוד לתרופות אנטי-פטרייתיות דרך הפה, לטיפול בלייזר כמעט ואין תופעות לוואי והוא אינו משפיע על תפקוד הכבד.
 • מהיר ולא כואב: התהליך מהיר, נמשך בדרך כלל כ-30 דקות, והמטופלים יכולים לחזור לפעילות רגילה מיד לאחר מכן.
 • שיפור קוסמטי: עם חלוף הזיהום, הציפורניים חוזרות למראה הרגיל שלהן.

זיהומים פטרייתיים בציפורני הרגל היו בעבר תופעה קשה לטיפול, אך טיפול הלייזר בטופ לייזר מציע פתרון מבטיח. טיפול הלייזר הפך להיות הבחירה המועדפת על כאלו הסובלים מהמצב בזכות היעילות הגבוהה שלו, תופעות לוואי מינימליות וזמן התאוששות מהיר. אם אתם מתמודדים עם זיהום פטרייתי בציפורני הרגל פנו למומחים בטופ לייזר כדי ללמוד עוד על איך הטיפול בלייזר יכול לסייע לכם להגיע לציפורניים בריאות ואסטטיות.

נגן וידאו

לקוחות מספרים

אלי אייל

הסרת שיער במחיר מנצח
לא תאמינו שכבר הטיפול נגמר!

בטופ לייזר מציעים טיפול מתקדם וללא כאבים. כך שכל לקוח יוצא עם חיוך על הפנים.

דנה שטרן

תוצאות מדהימות תוך שני טיפולים!
לאחר שלא קיבלה מענה ממקומות אחרים לצבע השיער שלה, הלקוחה עברה אצלנו טיפול הסרת שיער בלייזר ויצאה מרוצה.

ניר

"אין מקום כזה!"
לאחר שהמליצו לניר על "טופ לייזר", הוא הגיע אלינו לטיפול ויצא עם חיוך ענק על הפנים.