מהסרת קעקועים ועד הסרת שיער

כיום עם כל האופציות שקיימות בשוק הטיפולים האסתטיים אין סיבה להיגרר עם משהו שמפריע לכם בעצמכם, במיוחד שניתן לטפל בפשטות ומהירות כמעט בכל דבר. כבר אין צורך להתבייש בקעקוע הלא רלוונטי שעשיתם אי שם בגיל 17, או בקעקוע גבות שיצא כושל ואתם מתחרטים על היום שעשיתם אותו בכלל. הסרת שיער שמלווה בפצעונים מגילוח ושעווה זה משהו שנשאר בעשור הקודם, וכעת יש אופציה להתקדם לטיפולים חדשניים ולהיפרד לתמיד מסכין הגילוח. אז למה להמשיך לסבול אם אפשר לטפל בפשטות מהירות ויעילות בכל מה שמפריע לכם?

הסרת קעקועים בלייזר
תופתעו מכמות האנשים שפונים לאחרונה להסרת קעקועים בלייזר. ככל ששוק האסתטיקה והיופי גודל כך לצערנו גם שוק בעלי המקצוע המפוקפקים גודל. המון נשים שרצו לעשות קעקוע מיקרובליידינג לשיפור מראה הגבות מצאו את עצמן עם גבות לא אחידות ומראה שלא מתאים להן בכלל ולעתים אף נעשה שימוש בחומרים שלא אמורים להיות בשימוש לסוגי טיפול כאלה, לדוגמא דיו של קעקועים קבועים שהופך את הגבות למראה גבות ירוקות או אדומות. בנוסף ככל שאנשים גדלים כך הם מבינים שפתאום קעקוע שהם ביצעו לפני עשרים שנה כבר לא רלוונטי או לא ניראה טוב ולכן מחליטים להיפטר ממנו באמצעות הסרת קעקועים בלייזר.
במהלך הטיפול עוברת קרן הלייזר דרך החלק החיצוני של העור ומגיעה עד לשכבת הקעקוע, שם היא מפרקת את הפיגמנט בעזרת טכנולוגיה חדשנית ומדויקת שמאפשרת טיפול יעיל ומהיר. הפיגמנט שפורק מהקעקוע יצא מהגוף בדרך פיזיולוגית טבעית ולרוב יש להמתין כחודש בין טיפול לטיפול כשכמות הטיפולים משתנה לפי איכות הקעקוע והמלצת המטפל.

דברים שכדאי לדעת
ניתנת הסרת קעקועים בכל הצבעים, כולל צבעים בעייתיים כמו אדום, חום, כחול, ירוק, לבן ועוד.
כמות הטיפולים משתנה בהתאם לאיכות הקעקוע ולרוב תהיה בין 3-7 טיפולים לקעקוע רגיל, ובין 7-15 טיפולים לקעקוע צבעוני.
הטכנולוגיה החדשנית לא מותירה צלקת או סימן על העור לאחר הטיפול.
במהלך הטיפול תתכן תחושת צריבה קלה של העור, ניתן למרוח משחת אלחוש לפני הטיפול כדי להקל בכאב.

הסרת שיער בלייזר
היא אחד הטיפולים הכי פופולאריים בשוק ובמיוחד בקרב שוק הטיפולים האסתטיים לגברים. לצד המודעות שגוברת אצל גברים ניתן לראות היום יותר ויותר גברים פונים לטיפולים אסתטיים ובשל כך גם קיימים היום גם טיפולי פנים לגבר. כולם רוצים להיפטר מהצורך התמידי בהסרת שיער עצמאית בין אם זה גילוח או שעווה.

גילוח תמידי של אזור השיער יגרום לצמיחה גבוהה יותר של השיערה ורק יחזק את השורש שלה. בנוסף לעתים יכולות לצוץ שיערות תת עוריות שלא צמחו בצורה נכונה עקב הגילוח, שיערות אלה יכולות לגרום לזיהום בעור ותחושת כאב מאוד לא נעימה. הסרת שיער בשעווה לעומת זאת אומנם מחלישה את שורש השערה אך היא לא שיטה שמומלצת לכאלה שסובלים מעור רגיש וברוב המקרים יכולה להוביל לפריחה או לפצעונים לאחר הטיפול, מעבר לכך שהסרת שיער בשעווה זה לא הדבר הכי נעים בעולם.

הטכנולוגיות שקיימות היום בשוק מציעות יתרונות רבים להסרת שיער בלייזר וביניהם:

עבודה בחלקים נרחבים – סוגי המכשירים החדישים מאפשרים עבודה באזורים גדולים יותר ובמהירות גבוהה מה שהופך את הטיפול ליעיל ומהיר ותוך כמה דקות ניתן לקבל אזור חלק.

פעולה יסודית לטווח הארוך – המכשירים החדשים עובדים עם קרני לייזר בעלות גלי רדיו בשלושה אורכים שונים, עובדה זו מאפשרת ללייזר לחדור לכל אורכי השיערה ולנטרל גם את זקיקי השערות הכי קטנות, כך שמתבצעת מקסימום הורדת שיער בכל טיפול.

הטיפול כיום מתאים למגוון סוגי עור ולמגוון סוגי שיער, כך שניתן לטפל כמעט בכל סוגי המטופלים, ואם בעבר קיבלתם סירוב לטיפול מהסיבה הזאת יכול להיות שכיום תוכלו לבצע אותו.

טיפול ללא כאבים – המכשירים החדשניים עובדים עם מנגנון קירור ייחודי שלצד חימום האזור הוא גם מצנן את העור ובכך משאיר אותו עם תחושה נעימה. כבר לא צריך לחשוש מהתחושה הצורבת של קרני הלייזר שפוגעות בעור.

תוצאות שנראות לעין כבר מהטיפול הראשון.

טיפול בכל עונות השנה – כבר אין הגבלה לבוא לטיפולים רק בעונות החורף וכאשר לא נחשפים לשמש, המכשירים החדשים יכולים לטפל בכם בכל עונות השנה עם מקסימום הגנה על העור.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר