הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר לעור חלק ויפה

הדרך היעילה ביותר להתמודד עם שיער גוף מיותר היא באמצעות טכנולוגיית הלייזר – והמכשיר המתקדם ביותר הוא Optimas. עם Optimas מובטחות לך תוצאות מרשימות מאוד ואפס כאב, ובמיוחד כשהמכשיר המשוכלל נמצא בידיים המקצועיות של טופ לייזר.

היתרונות של הסרת שיער בלייזר עם Optimas

הסרת שיער בלייזר הפכה כבר מזמן לשיטה המועדפת לכל מי שרוצה ליהנות מגוף חלק. הביקוש הרב לטיפול הוביל להיצע רחב מאוד – ולכן חשוב לבחור נכון את מכשיר הלייזר הספציפי שמעלים את השיער מהמקומות שבהם הוא לא רצוי.

אופטימס מציע 4 יתרונות משמעותיים:

  • מהירות – ה-Optimas תוכנן במיוחד לעבודה באזורים נרחבים, ולכן כל חלק בגוף הופך לחלק תוך מספר דקות בלבד.

  • פעולה יסודית לטווח ארוך – אופטימס מייצר קרני לייזר ב-3 אורכי גל שונים – שכל אחד מהם מתאים לשלב אחר בהתפתחות השערה. בזכות עובדה זו ניתן להגיע אל זקיקים בעומקים שונים ולהסיר מקסימום שערות בכל טיפול.

  • מתאים לכל גוון עור – הטכנולוגיה החדשנית שעליה מבוסס המכשיר יעילה ובטוחה לחלוטין עבור כל גוון עור. בהתאם כל אחד וכל אחת יכולים ליהנות מהשינוי המשמעותי לטובה במראה החיצוני ואיתו בדימוי העצמי.

  • ללא כאבים – המכשיר כולל שני מנגנונים למניעת כאב: ראשית, הפעולה שלו מבוססת על חימום הדרגתי של האזור המטופל, ובנוסף הוא כולל מנגנון קירור אפקטיבי שמצנן את העור ומבטיח תחושה רגועה תוך כדי הסרת השיער.


עוד כדאי לדעת שמחקרים קליניים שבחנו את השפעת הטיפול גילו יעילות גבוהה במיוחד ומראה חלק מאוד שנשמר לאורך זמן.

המומחיות של טופ לייזר

כדי למצות באופן מיטבי את האיכויות של ה-Optimas נדרשות מקצועיות והקפדה על כל פרט ופרט – וזה בדיוק הערך המוסף של טופ לייזר.

עם ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום הסרת השיער בלייזר, ופיקוח רפואי על כל תהליך טיפול, אתם יכולים להגיע אלינו עם ראש שקט לגמרי – גם בזכות הידיעה הוודאית שהתוצאות יהיו מעולות וגם בזכות רמת הבטיחות המקסימלית.

דגש חשוב נוסף שעליו מקפיד הצוות המיומן של טופ לייזר הוא שירות קשוב ומקסימום תשומת לב לכל לקוח ולקוחה – כדי שגם החוויה עצמה תהיה נעימה, עוד לפני הנחת הרבה מהגוף החלק והמראה האטרקטיבי.

לקוחות מספרים

רותם כהן

כשהזמר רותם כהן החליט שהוא רוצה להסיר קעקוע הוא כמובן הלך על הטופ שבטופ.

דניאל

לא חייבים לחיות עם הטעות

כאשר לקוח מגיע אלינו לטיפול הסרת קעקועים הוא יודע שנעשה הכל כדי שהעבודה תהיה לשביעות רצונו! ככה זה שמסירים קעקועים בטופ לייזר.

דוד

"טיפול מקצועי"

דוד מנתניה הגיע אלינו דרך המלצה חמה והוא לא התאכזב! איזה כיף לראות ככה לקוח שמרוצה מהתוצאות.