הסרת קעקוע

אנשים רבים מחליטים שאותו קעקוע שמלווה אותם מגיל העשרה או מגיל צעיר כבר אינו משקף אותם בגיל מאוחר יותר ולכן הם מחליטים לפנות אל מכון להסרת קעקועים. אך זוהי אינה הסיבה היחידה שבגללה אנשים מחליטים להסיר קעקועים. במאמר זה נגולל בפניכם מהן הסיבות להורדת קעקועים מהגוף, כיצד הדבר מתבצע וכיצד לבחור את המכון המתאים ביותר לביצוע פעולה זו.

סיבות להסרת קעקועים

יש סיבות רבות שמובילות אנשים להסיר קעקוע או קעקועים מגופם:

  • סרטן העור – יש אנשים שמחליטים להסיר את הקעקוע משום שהם מפחדים שברבות השנים הוא יכול להוביל לסרטן העור. כאן אין הוכחה כלשהי לכך שהקעקוע יכול לגרום לסרטן, אך הם מעדיפים לנטרל את כל האפשרויות.
  • לידות והשמנה – הגוף שלנו עובר הרבה במהלך השנים ופעמים רבות השמנה או לידה מובילה למתיחה של הקעקוע וחוסר אסתטיות שלו. יש כאלו שבוחרים לתקן אותו ואילו אחרים רואים בזאת הזדמנות להסיר את הקעקוע.
  • הלכה יהודית – יש אנשים שמתחזקים ומתקרבים אל השורשים היהודיים שלהם. תהליך חזרה בתשובה בדרך כלל מלווה ברצון להסיר את הקעקוע או הקעקועים הקיימים, זאת משום שישנו איסור בהלכה היהודית כי ליהודי חל איסור חריטה על גופו של אדם.
  • אי התאמה- יש אנשים שסבורים שהקעקוע אותו הם עשו בגיל צעיר אינו משקף אותם או מתאים להם בגיל מבוגר יותר ולכן הם מבקשים להסיר אותו.

הסרת קעקועים במקום בטוח

חשוב לפנות אל מכון הסרת קעקועים בעל פיקוח של משרד הבריאות. כך תוכלו להיות בטוחים שמדובר על מקום בו רמת הניקיון והסטריליות גבוהה והסיכוי לזיהום קטן ביותר. בנוסף, חשוב לוודא שהאדם שמסיר לכם את הקעקוע הינו מומחה בתחום. חשוב לקחת בחשבון שלא תמיד ניתן להסיר את הקעקוע לגמרי, ברוב המקרים יישאר סימן ופעמים אף צלקת. נכון להיום השיטה הבטוחה והיעילה ביותר להסרת קעקועים היא באמצעות טכנולוגיית הלייזר. שיטה זו מבטיחה את התוצאות הטובות ביותר להסרה של קעקוע ורוב הפעמים לאחר מספר מקסימאלי של 7 טיפולים הקעקוע ייעלם ברובו. אם מדובר על קעקוע צבעוני יש לקחת בחשבון שמדובר על מספר כפול של טיפולים על מנת להסיר אותו.

לסיכום, יש סיבות רבות שמובילות אדם להחלטה שהוא מעוניין להסיר קעקוע או קעקועים מגופו. הדבר החשוב ביותר אותו יש לזכור הוא שהסרת קעקוע חייבת להיעשות על ידי מומחים בתחום (רצוי רופא מוסמך) ובמקום בו אחוזי ההצלחה גבוהים.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר