הסרת קעקועים ואיפור קבוע

הסרת קעקועים בלייזר

קליניקה טופ לייזר מחזיקה כיום את המכשיר הטוב בעולם לשם הסרת קעקועים (PicoWay מבית Candela).
המכשיר הכי מתקדם בעולם ומבצע הסרת קעקועים בכל הצבעים כולל אדום, חום, כחול, ירוק, לבן ושאר הצבעים. הטיפול מתבצע ע"י רופאים מנוסים ומקצועיים ביותר.

הסרת קעקועים

שיטת הסרת קעקועים בקליניקה טופ לייזר היא הדרך הבטוחה ביותר להסרת קעקועים ומבטיחה את התוצאות הטובות ביותר. כמות הטיפולים תלויה בגודלו של הקעקוע ובטיב הקעקוע ולרוב 3-7 טיפולים יביאו להעלמתו המוחלטת של הקעקוע. קעקועים בצבעים יצטרכו מס' טיפולים נוסף כך שלרוב הטיפולים ינועו בין 7-15

קליניקה טופ לייזר מחזיקה כיום את המכשיר הטוב בעולם לשם הסרת קעקועים (PicoWay מבית Candela). מכשיר זה מטפל בהסרת קעקועים בכל הגדלים ובכל הצבעים בעקבות פיתוח הטכנולוגיה ביחידות של NANOSECOND (אחד חלקי מיליארד השנייה) כך שניתן לעבוד במידה מדויקת ואסתטית באיזורים הרגישים, ולהותיר את האיזור בו היה קעקוע ללא צלקת או סימן.

הטיפול נעשה באמצעות לייזר באורכי גל שונים. אורך גל 1064 – לצבעים שחור+ כחול כהה. אורל גל 585 – לצבע תכלת. אורך גל 650 – לצבע ירוק. אורך גל 532 – לצבעים אדום צהוב כתום. מכונת לייזר שלא מחזיקה את אורכי הגל הנ"ל אינן יכולות להסיר קעקועים בצבעים.

על אופן התהליך

קרן הלייזר עוברת דרך החלק החיצוני של העור ומגיעה ישירות לחומר הקעקוע. האנרגיה של הלייזר מפוררת את חומר הצבע ומאפשרת לתאי הגוף לעכל ולסלק את החומר בכדי להסיר את הקעקוע, כאשר יש צורך להתאים את אורך הגל של הלייזר לצבע הפיגמנט המטופל.

היות ומכשיר הלייזר פולט אור בעוצמות שונות וייתכן כי תחול תחושת צריבה קלה על העור (על אף שניתן למרוח משחת אלחוש שתקל על הכאב), קליניקה טופ לייזר מציעה טיפול מקומי ע״י משחת אלחוש על האיזור המקועקע.

לקוחות מספרים

אלי אייל

הסרת שיער במחיר מנצח
לא תאמינו שכבר הטיפול נגמר!

בטופ לייזר מציעים טיפול מתקדם וללא כאבים. כך שכל לקוח יוצא עם חיוך על הפנים.

דנה שטרן

תוצאות מדהימות תוך שני טיפולים!
לאחר שלא קיבלה מענה ממקומות אחרים לצבע השיער שלה, הלקוחה עברה אצלנו טיפול הסרת שיער בלייזר ויצאה מרוצה.

ניר

"אין מקום כזה!"
לאחר שהמליצו לניר על "טופ לייזר", הוא הגיע אלינו לטיפול ויצא עם חיוך ענק על הפנים.