הסרת קעקועים במרכז

מה זה בעצם הסרת קעקועים? כולנו יודעים מה זה לעשות קעקוע נכון? או שלא? כאשר בחרתם לקעקע על הגוף באמצעות דיו המיועד לכך סמלים או איורים שונים – למעשה לא ניתן להסיר את הקעקוע פשוט עם מים או אצטון. בשביל להסיר קעקועים צריך לעבור טיפולים מיוחדים שמיועדים לכך. אם פעם הסרת קעקועים במרכז הייתה הליך ארוך ויקר מבחינה כספית – הרי שהיום הליך זה הפך להיות הרבה יותר זול, נגיש ופשוט.

קעקועים קיימים בתרבות האנושית כבר מימי התנ"ך ולאורך כל ימי ההיסטוריה. אם פעם, בשביל להסיר קעקוע היה צריך לעבור ניתוחים פלסטיים כואבים, ארוכים ויקרים מאוד שגם היעילות שלהם לא הייתה ב-100 אחוז, הרי שהיום הסרת קעקועים הפכה להיות נגישה וקלה יותר.

האם הסרת קעקועים היא כואבת?

כעקרון, הסרת קעקועים היא לא תהליך שכרוך בתחושות כאב קיצוניות או חזקות מאוד. הסרת קעקועים, כן יכולה להיות תהליך לא נוח, לא נעים וגם לעורר תחושות לא נעימות בעור. חשוב להדגיש, שהתהליך עצמו של ההסרה או לא פולשני והוא נעשה על החלק החיצוני של רקמות הגוף – העור ולא מעורבים בו פעילויות כירורגיות שונות. כאשר ההסרה נעשית בטכניקה של שימוש בקרני לייזר היא הרבה יותר מהירה, פחות כואבת ויעילה יותר.

האם כדאי לכם לעבור הסרת קעקועים במרכז באמצעות לייזר?

אם אתם רוצים לעבור הסרת קעקועים במרכז – כדאי לכם לשקול בחיוב לעבור את תהליך ההסרה על ידי טיפול בקרני לייזר ולא באמצעות דרכי טיפול אחרות. טכניקת הטיפול של הסרת קעקועים באמצעות לייזר היא הרבה יותר יעילה מטכניקות הסרה אחרות כי היא:

  • פחות כואבת מטכניקות הסרה אחרות
  • מהירה יותר מטכניקות אחרות של הסרת קעקועים
  • זולה יחסית ונגישה לכל כיס!

אם יש לכם מספר קעקועים שאתם רוצים להסיר – כדאי לכם קודם כל להסיר קעקוע אחד ולאחר מכן לעבור לשאר. המחיר של הסרת קעקועים במרכז נקבע לפי סוג הקעקוע והתכונות הספציפיות שלו (המידות של הקעקוע, הצבעים שלו), לפי המקום בגוף בו הקעקוע קועקע (הסרת קעקוע ממקום רגיש יותר כמו החזה או המשפעה תהיה בעלת מחיר שונה מאשר הסרת קעקוע ממקום "פחות" רגיש כמו הזרוע), גוון העור של מי שמסירים לו את הקעקוע ועוד תכונות נוספות…., כל המרכיבים האלו יכולים להשפיע על מספר הטיפולים שצריך בשביל להסיר את הקעקוע ולכן הם משפיעים בסופו של דבר גם על המחיר של ההסרה.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר