הסרת קעקועים בלייזר ללא כאב

אין דבר יותר מפחיד בחיים מאשר כאב וזאת מכיוון שהוא פוגע קשות באיכות החיים שלנו. לכן זה אך טבעי כי כל אדם מנסה לצמצם כאב ולסבול כמה שפחות. לעיתים הפחד מכאב ישתק אותנו וימנע מאתנו לקבל החלטות נכונות וחכמות. זה המקרה כאשר אנו מדברים על הסרת קעקועים. יש אצל חלק מהאנשים תפיסה שגויה לפיה הסרת קעקועים כואבת מאוד ולכן הם מסרבים לעבור את ההליך. אם כן אנו חייבים לציין כי זו טעות רצינית מכיוון שאפשר לעשות הסרת קעקועים בלייזר ללא כאב.

כן שמעתם נכון, כיום אין כל מניעה לעשות הסרה של קעקוע ללא כאב באמצעות מכשיר לייזר מיוחד. כאשר אתם פונים אל מסיר קעקועים בררו עמו כיצד הוא עושה את ההסרה והאם יש לו מכשיר לייזר מיוחד אשר לא גורם כאב בהסרה ואז תבינו האם המסיר הוא הדבר האמיתי או שמא עדיף לכם לעשות הסרה אצל מומחה אחר עם מכשיר יותר טוב.

הסרת קעקועים בלייזר ללא כאב – האם ניתן להסיר כל קעקוע?

כאשר אנחנו מדברים על הסרת קעקועים בלייזר ללא כאב, הכוונה היא שההסרה עצמה לא כואבת כאב שלא ניתן לסבול. כן חשוב להיות כנים ולומר שבעת ההסרה אפשר לחוש חוסר נוחות או נעימות כמו עקצוץ או תחושה של גירוד בעור. חשוב מאוד להקפיד לא לחשוף את האזור שבו מסירים את הקעקוע לאור השמש או למים חמים בימים שלאחר ההסרה ולרוב האזור יהיה חבוש בתחבושת ייחודית שתמנע מהמקום להתחמם או להיות מזוהם. 

לפי מה נקבע המחיר של הסרת קעקועים?

המחיר של הסרת קעקועים נקבע לפי מספר פרמטרים שונים:

  • מידות הקעקוע
  • הצבעים של הקעקועים
  • גוון העור של מי שמסירים לו את הקעקוע
  • סוג הדיו והטכניקה שבה הקעקוע קועקע על העור

את רוב הקעקועים לא ניתן להסיר במהלך פגישה אחת בלבד ולכן בשביל להסיר אותם קובעים סדרה של טיפולים המותאמת אישית. המחיר של הסרת קעקוע שהוא 3 ס"מ יהיה שונה מהמחיר של הסרת קעקוע בעל מידות גדולות יותר של 10 ס"מ ואף יותר. 

לפני שאתם בוחרים להסיר את הקעקוע שלכם, חשוב שתדעו שההסרה לא כואבת יותר ולמעשה הרבה פחות מאשר עשיית הקעקוע עצמו על העור. 

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר