דרכים שונות להסרת שיער

יש שיטות שונות להסרת שיער, והשיטה הטובה ביותר תלויה בהעדפות האישיות, בסוג העור ובאזור הרלוונטי בגוף. מרבית הנשים והגברים התנסו ברוב השיטות להסרת שיער ויכולים להצביע על השיטה המועדפת עליהם. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות, וכל שיטה עונה על צרכים אחרים. אם אתם רוצים להסיר שיער ולא יודעים מהי השיטה הנכונה בשבילכם, הינה סקירה מפורטת למדי של כל הדרכים להסיר שיער. תוכלו לבחון כל שיטה ולקבל את ההחלטה הנכונה בשבילכם.

איך להסיר שיער ביעילות?

יש כמה שיטות מובילות להסרה יעילה של שיער מהגוף. לכל שיטה יש ציוד הסרת שיער משלה וטכניקות אחרות.

 1. הסרת שיער בלייזר – שיטה זו כוללת שימוש בלייזר שמתמקד בזקיקי השיער, הורס אותם ומונע צמיחה חוזרת של שיער. שיטה זאת עמידה לאורך זמן ומתאימה לאזורי גוף שונים. עם זאת, היא עלולה להיות יקרה למדי ומחייבת סדרה של פגישות טיפול.
 2. גילוח – זוהי שיטת פופולרית להסרת שיער. היא כוללת שימוש בסכין גילוח בלבד. היא מהירה, קלה ופשוטה ואפשר לעשות את הפעולה בנוחות של הבית. עם זאת, שיטה זו עלולה לפצוע את העור ולעודד צמיחה של זיפים קשים ועבים.
 3. שעווה – שיטה זאת כוללת מריחת שעווה חמה או קרה על העור והסרתה המהירה תוך כדי הסרת השיער העודף והלא רצוי. אפשר להסיר שיער בשעווה בבית או בקליניקה של הקוסמטיקאית. זוהי שיטה יעילה למדי שמעכבת שצמיחה של שיער. עם זאת, היא עלולה להכאיב מאוד ולגרות את העור.
 4. סוכר – הסוכר הוא חלופה טבעית לשעווה. מדובר במשחה מבוססת סוכר שמשמשת להסרת שיער. היא מכאיבה פחות ואינה מגרה את העור.
 5. קרמים להסרת שיער – קרמים להסרת שיער מכילים כימיקלים שממיסים את השיער. זוהי שיטה נוחה ופשוטה להסרת שיער. היא גם יעילה מאוד. עם זאת היא עלולה לעורר תגובות אלרגיות.
 6. אלקטרוליזה – שיטה זאת ממקדת זרם חשמלי על זקיקי השיער, משמידה אותם ומונעת את צמיחת השיער. היא יעילה מאוד אך מכאיבה ומחייבת טיפול מתמשך בסדרה של פגישות.

השיטה הטובה ביותר להסרת שיער תלויה בהעדפות האישיות, בסוג העור ובאזור הרלוונטי בגוף. ייתכן שתצטרך לנסות כמה שיטות לפני שתמצאו את השיטה שמתאימה לכם.

השיטה המודרנית והמבוקשת להסרת שיער

נשים וגברים כאחד מעדיפים להסיר שיער בלייזר כיוון שהיעילות שלה מוכחת. הלייזר הוא שיטה מודרנית להסרת שיער, ואין פלא שהיא כל כך מבוקשת. הינה כמה יתרונות בולטים להסרת שיער בלייזר:

 1. דיוק. הסרת שיער בלייזר מתמקדת בזקיקי השיער ואינה מזיקה לעור.
 2. מהירות. הסרת שיער בלייזר מכסה אזורי גוף גדולים במהירות, וכל פעימה של הלייזר מתמשכת שבריר שנייה.
 3. יעילות. מרבית המטופלים בלייזר מבחינים בנשירת שיער לאחר שלושה עד שבעה טיפולים.
 4. נוחות. הסרת שיער בלייזר היא הליך לא פולשני שאינו דורש היערכות מיוחד. המטופלים יכולים לחזור לפעילות היום־יומית שלהם מייד בתום הטיפול.
 5. צמיחת שיער מופחתת. גם לאחר הטיפול הראשון המטופלים מבחינים בצמיחה דלה של שיער.
 6. חוסר נוחות מזערי. אף שהמטופלים בלייזר חשים חוסר נוחות בזמן הטיפול, חוסר הטיפול הוא בדרך כלל מזערי ונסבל.
 7. התאמה לכל סוגי העור. אפשר להתאים את הלייזר לסוגי עור שונים ולגוני עור שונים, ולכן השיטה הזאת מתאימה לכל כך הרבה אנשים.

להסרת שיער בלייזר יש יתרונות רבים. זוהי שיטה מדויקת, מהירה ונוחה שמפחיתה מאוד את צמיחת השיער ותוצאותיה ניכרות במשך שנים רבות.

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר