איפה מסירים קעקועים בפתח תקווה?

יופי הוא בעיני המתבונן וזה אומר כי כל אחד רואה יופי אחרת אך זה גם אומר כי יום אחד אנו יכולים לקום בבוקר ולהבין כי אנו לא אוהבים משהו בגוף שלנו. זה יכול להיות האף שלנו, החזה או הפנים וזה יכול גם להיות קעקוע שעשינו בעבר. כשאנו צעירים אנו נועזים ולכן אנו עושים קעקועים שלאחר מכן נראים לנו מוזרים ולא יפים. אם נקלעתם למצב כזה, כדאי לכם לדעת שאתם יכולים לעשות הסרת קעקועים פתח תקווה או הסרה בכל עיר אחרת.

כן שמעתם נכון, כיום קעקוע הוא לא לנצח ואפשר להיפרד ממנו בצורה מאוד יפה. עליכם להבין כי אם אתם פונים אל מומחה להסרה לא יישאר סימן לקעקוע וזה דבר משמעותי מאוד. רוצים להסיר קעקוע? פנו אל מומחה בתחום של הסרת קעקועים פתח תקווה ובררו אתו מהו אופי התהליך והאם את הקעקוע הספציפי שלכם אפשר להסיר או לא וכך תוכלו להחזיר את הגוף שלכם למצב שהיה לפני שעשיתם את הקעקוע.

מה הכי קריטי בהסרת קעקועים?

עליכם להבין ולדעת כי הסרת קעקועים תלויה במידה עצומה במכשיר שיש למסיר. ככל שהמכשיר יהיה יותר יפה כך ההסרה תהיה יותר מקצועית. לכן כאשר אתם פונים אל המסיר עליכם לברר אתו פרטים לא רק על ההסרה אלא גם על המכשיר שאתו המסיר עובד וכך להבין האם המסיר הוא מקצועי או לא. ניתן לדעת האם המסיר מקצועי או לא לפי מידת ההיגיינה בה הוא עובד ולפי מידת ההיגיינה של סביבת העבודה שלו. ככל שסביבת העבודה היגיינת ונקייה יותר כך איכות הטיפול שתקבלו תהיה בטוחה ואיכותית יותר.

יש מספר גורמים שחשוב שתהיו מודעים אליהם שיכולים להשפיע על מחיר הסרה של הקעקוע שלכם:

  • מידות הקעקוע (ככל שהקעקוע גדול יותר כך צריך יותר זמן ועבודה בשביל להסיר אותו).
  • גוון העור שלכם אל מול גוון הקעקוע (הסרה של קעקוע כהה מעור בעל גוון בהיר או של קעקוע כהה מעור בעל גוון כהה יותר דורשת כמות השקעה שונה של זמן ומאמץ וזאת בגלל הנראות השונה של הקעקוע על כל סוג עור וגם מהתכונות של כל גוון עור)
  • הדיו והטכניקה שבה עשיתם את הקעקוע.

שלושת הנושאים האלו יכולים להשפיע על משך הזמן ומספר הטיפולים שתצטרכו בשביל להסיר את הקעקוע או הקעקועים שלכם. 

כתבות נוספות

אנחנו פה לכל שאלה!

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר

רגע, כבר עוזבים?

עדיין מתלבטים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ואנחנו ניצור קשר